На Миколаївщині проведені семінари з питань забезпечення доступності для маломобільних груп населення


0

Протягом травня 2014 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Миколаївській області у м. Миколаєві та у декількох районах області були проведені семінари з питань забезпечення доступності будинків та споруд для маломобільних груп населення в рамках виконання завдань і заходів Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» із залученням представників проектних і громадських організацій.

 На Миколаївщині проведені семінари з питань забезпечення доступності для маломобільних груп населення

В ході семінарів представниками Інспекції присутнім було повідомлено про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності за передачу замовнику проектної документації, розробленої з порушенням вимог законодавства, зокрема за незабезпечення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення.

Також під час зустрічі розглядались питання щодо можливості залучення при проведенні перевірок об’єктів будівництва житлового та соціального призначення представників громадських організацій інвалідів.

Джерело: Nikportal.Net


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *