На Тернопільщині громадський активіст з інвалідністю став депутатом


Інвалідність не стала перешкодою на шляху Івана Космини до участі в місцевому самоврядуванні. Громадський активіст став депутатом Гусятинської об’єднаної територіальної громади і почав боротьбу за  комфортне життя в громаді людей з інвалідністю.


Вже не один рік Іван Космина всіляко захищає права людей з інвалідністю: місцеву владу йому часто доводилось просити про елементарне, як от встановити пандус у лікарні. Та після енного стукання у двері чиновників чоловік вирішив самостійно долучитися до керівництва громадою.

– По-перше, мені набридло їздити і просити щоб у тому чи іншому місці поставили пандус. Деякий час мені говорили, що на це немає коштів. Потім – що забули про моє прохання. Згодом зрозумів, що для того, аби вирішити питання доступності установ для людей на колясках, я повинен приймати рішення на рівні місцевої влади.

По-друге, я хотів дати приклад для інших людей, які вважають себе покинутими і ставлять на собі хрест. Як пише у Біблії: «Сила наша в немочі

Іван Космина

Джерело: Національна Асамблея інвалідів України

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

На Тернопільщині громадський активіст з інвалідністю став депутатом

log in

reset password

Back to
log in