Нарада Міністра інфраструктури щодо впровадження системи онлайн купівлі квитків


Нарада Міністра інфраструктури Volodymyr Omelyan щодо впровадження системи онлайн продажів квитків для людей з інвалідністю в ПАТ «Укрзалізниця»

Сьогодні в Міністерство інфраструктури України відбулася нарада щодо болючого і давно перезрілого питання купівлі квитків онлайн для людей з інвалідністю, яке досі залишається відкритим, хоч сама система працює вже понад п’ять років для звичайних користувачів.

В листопаді 2017 року в Facebook виникла чергова хвиля невдоволених цією ситуацією на що Група Активної Реабілітаціїпідготувала і направила звернення з пропозицією проведення наради за участі відповідальних осіб та громадськості. Як представник ГАР та Національна Асамблея людей з інвалідністю України мав можливість долучитися до обговорення та надав пропозиції щодо можливих варіантів вирішення проблеми.

Основні моменти:
1. УЗ вже повністю готові технічно до впровадження системи, проблема полягає у відсутності реєстру, який має підготувати Мінсоцполітики з переліком осіб, які мають право на пільгу.
2. Міністерство соціальної політики України вже розробило технічну складову реєстру і наразі приступають до спільного тестування з Укрзалізницею і це питання має зайняти кілька тижнів.
3. Мною було запропоновано взяти до уваги досвід Білорусі, як приклад функціонування подібної системи замовлення за рахунок долучення фотокопії довідки про інвалідність. Надано роз’яснення її роботи нашими партнерами ОО “Республиканская ассоциация инвалидов-колясочников” за що окремо дякую Evgeny Shevko. Але така реалізація за відсутності реєстру може призвести до спекуляцій з боку спекулянтів, яким чином я не до кінця зрозумів.
4. Найскладніше питання, яким чином виокремити людей що пересуваються за допомогою крісла колісного для можливості замовлення спецвагону. Також запропоновано використати Централізований банк даних з питань інвалідності в частині черги для людей, що потребують забезпечення кріслом колісним. Але є питання як бути з тими, хто ще не стоїть на черзі, але пересувається за допомогою коляски…
5. Питання доступності системи для людей з порушенням зору також озвучив, але запропонував долучити до обговорення цього питання представників, які більш фахово розуміються на цьому питанні.

Думаю це не остання зустріч, але дуже приємно бачити таку реакцію і зацікавленість міністра, який протягом місяця після звернення зреагував на нього і зібрав нараду. Дивно що незважаючи на таку кількість невдоволених людей реально звернулися за останній час із запитами лише кілька.

В підсумку умовно було визначено реалістичні терміни впровадження протягом цього року, але завдання оптимістичне реалізувати систему протягом двох місяців.

Віталій Пчолкін в Facebook


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 7

  1. Дякую. Ви там ближче до Києва…нам які живуть в інших областях не дістатися до міністрів….які зобов’язані вирішувати такі питання для покращення життя людей з інвалідністю.

  2. Знаю що Геннадий Евсевьев займався цим питанням, тож про нього говорив… Взагалі треба тримати на контролі, був здивований, що запросили тільки двох представників від ГО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нарада Міністра інфраструктури щодо впровадження системи онлайн купівлі квитків

log in

reset password

Back to
log in