Наш рубрика «Під лежачий камінь»


Наш рубрика «Під лежачий камінь»

Нам тут Vika Parkhomenko підкинула гарну анкету від ІРРП – Інститут розвитку регіональної преси, які проводять опитування людей з інвалідністю та їхніх близьких щодо сприйняття у суспільстві та в медіа, що допоможе краще розуміти ситуацію та запит суспільства для спрямування зусиль на поліпшення ситуації у медіапросторі.

Так, можливо це допоможе зменшити кровотечу з вух та очей під час перегляду сюжетів про людей з інвалідністю по телевізору і не тільки. Ми думаємо вам є що сказати…

Анкета тут – https://goo.gl/9DBDpm. Не стримуйтесь!)Паралічненько в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 4

  1. Два роки тому ми зробили вибірку по базі людей з інвалідністю і надіслали кожному анкету. Її можна було заповнити і переслати нам, а можна було надиктувати відповіді по телефону. Хотіли зібрати інформацію, на яких поверхах живуть люди, чи обладнані будинки ліфтами, пандусами, які місця найчастіше відвідують, чи зручно пересуватися вулицями, які побажання, тощо. Була ідея допомогти з обміном житла чи облаштуванню пандусів в будинках (приватних і квартирних). З майже чотирьох сотень листів, дочекалия реакції від менше ніж десятка людей.(((( А далі ще зіткнулися з тим, що чиновники не можуть бути помічниками в обміні житла з верхнього на перший поверх: корупція це)

  2. **ля, не дописав, хтів вам цілий роман скинути, а натиснув не ту кнопку, хоча біс із ним, най буде. Нічого нового там нема. Просто додам наступне тут, думаю генофонду не зіпсує: совок на генному рівні винищив людей, створивши стереотипи. Як результат маємо: ми не полетимло на Марс, обиремо того, хто гірше не зробить, люди з інвалідністю ходять під себе, і взагалі за ними поголівно догляд потрібний(не тільки це) і так далі(список більший). Погодьтесь важко боротись зі стереотипами, як сидять у людях вже майже століття, хіба що такими ж тоталітарними методами) Все що відмінне, ми не приймаємо, жаліємо, не сприймаємо серйозно і тп. Ось вам дискримінація. Це мабуть вже й через молоко матері передається, тому точної стратегії боротьби не знаю, надто фундаментальна робота, за одне покоління не вирішити. Більшість людей не буде сприймати як за рівних, не буде бачити в людях з інвалідністю чоловіків, або жінок(не всі, але погодьтесь число “звичайних” мізерне). Щоб стати рівним, треба досягти неймовірних висот, а не кожному це підсилу(як власне і “нормальним”) і то це ще не гарант. Ось такий міні-апокаліпсис)). Тут потрібен Мартін Лютер Кінг та Черчілль в одній персоні поєднаний)) P.S. слово нормальний лапках, не ображуватись)) Дискримінація у СМІ? Nuf said. Соціальна дискримінація – Nuf said. Професійна та побутова – ви зрозуміли. Якщо когось образив, вибачаюсь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наш рубрика «Під лежачий камінь»

log in

reset password

Back to
log in