Наша постійна рубрика « #Інклюзіздець»


0

Наша постійна рубрика « #Інклюзіздець»

UPD: схоже що зрада відміняється, є другий пандус. Чекаємо на фото, обов’язково напишемо!

Тут в Дніпрі свято – на вулиці Перемоги 5 відкрився новий магазин #АТБ. Наш спеціальний кореспондент (на фото) вирішив долучитися до прекрасного, але так і не зміг потрапити в середину. Зате поки думав як то можна було зробити отримав п’ятішку від небайдужих.
Життя прекрасне, дякуємо АТБ, що не забули!
#паралічненько #доступність


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

7 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. ……………….. Ну от вони, ну, робітники, майстер, вони ж, коли це роблять, вони ж мають, ну, я не знаю, свою думку з цього приводу, як спеціалісти… Ну що ж в них в головах??????((((( ПЕРЕПРОШУЮ за емоції… ЯК ТАК МОЖНА????

  2. Слушайте, ну я знала, что кто-то сделает это фото и выложит. Я живу возле этого АТБ
    У него есть второй пандус, очень длинный и пологий. Зачем они сделали 2 и 1 перегородили, мне непонятно, но второй пандус рядом, в двух метрах.
    Вашего спецкора можно поздравлять соврамши? Или со вторым пандусом что-то не так? Если не так, почему пост об этом умалчивает? Разберитесь, пожалуйста.
    Если что, могу сфотать второй, хожу мимо каждый день.

  3. Если вменяемый пандус есть и вот эта глупая конструкция с заграждением – всего лишь глупая конструкция с заграждением, возникает вопрос о цели этого поста. Рассчитанного на аудиторию, которая рядом с магазином не живет.

  4. Взагалі АТБ значно частіше від інших маркетів, і тим більше аптек, дбає про доступність своєї мережі для людей з інвалідністю. В переважній більшості споруд, які вони орендують, проводиться совістне перепланування вхідної групи, і мені ще жодного разу не попадався АТБ, до якого не можна потрапити на колясці. І це при тому, що в цій мережі найчастіше нема товарних візків, тому це точно не для товару робиться. Треба враховувати, що це бюджетна мережа, магазини мають невелику площу, двері рідно ставляться роздвижні, бо це недешево…На відміну від ФОРА, ЕЛЬДОРАДО, ФОКСТРОТ, АЛЛО, НОВА ПОШТА, де взагалі всім плювати на вас.