Наша рубрика «4%»


Наша рубрика «4%»
Як часто ви стикалися з небажанням роботодавців брати вас на роботу? Чому це відбувалося – інвалідність чи недостатня кваліфікація? І взагалі чи маєте ви резюме?
Цікавить ваша експертна думка)
#паралічненько


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
1
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 6

  1. маю резюме ,не всюди було треба ,відмовляли через інвалідність,про недостатню кваліфікацію ніхто не сказав

  2. до прихода в айти – когда я еще пыталась искать работу по специальности (бухгалтером) отказы были в 9 из 10 случаев)) причины озвучивали от (с порога) “я вас не возьму” до “как я буду вас клиентам показывать”))) в айти слава Богу такого нет

  3. Резюме маю, частіше відмовляли, ніж брали на роботу. Серед причин для відмови- моя МАЛОмобільність та БАГАТОбар’єрність середовища, в одному з випадків при спробі влаштуватися в компанію Кока-Кола Беверіджиз Україна, наприклад, відмова була пов’язана з віддаленістю місця роботи (за місто працівників доправляв робочий автобус, не доступний для візка)

  4. Працюю офіційно вже 15 років. Знаю, що є і “мертві душі” – незряча людина. Але в даному випадку, для цієї людини це гарний варіант – бо, село, і все таке. Тому, вважаю, що питання,поки що, неоднознане. Маю резюме для віддаленої роботи, де не вказую, що маю інвалідність. Для віддаленої роботи це не суттєво. Були пропозиціїї, але достойнмх поки що не пропонували. Тому, важаю, справа не завжди в івалідності. Головне – мати знання і фах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша рубрика «4%»

log in

reset password

Back to
log in