Наша рубрика «Хокінг вихідного дня»


Наша рубрика «Хокінг вихідного дня»

Афроамериканська активістка руху Black lives matter Саллі Стівенсон звинуватила вченого Стівена Хокінга в сексуальних домаганнях, повідомляє FOX News.

Стівенсон написала об’ємний пост в Facebook, в якому заявила, що Хокінг намагався до неї чіплятися, коли вона публічно зажадала від нього пожертвувати не менше $500 тисяч на захист прав ЛГБТ-спільноти та національних меншин.

«Ця людина, що вважає себе вченим, відповів мені в особистому листуванні. Він написав, що вивчення чорних дір йому здається більш перспективною темою, ніж вирішення соціальних питань, якими і так в США займається безліч людей. Я думаю, нікому не треба пояснювати, що це біле лайно мало на увазі під вивченням «чорної діри», – заявила вона.

За словами Стівенсон, коли вона влаштувала демонстрацію біля будинку Хокінга, учений «кілька разів образливо і брудно дивився на неї з вікна». Тепер проти Хокінга подані позови за звинуваченням у публічних проявах расизму і гомофобії, йому також інкримінуються сексуальні домагання і порушення свободи особистості. Більшість американців в соцмережах підтримують позицію активістки.

«Жахливо подумати, що людина, яка повинна бути прикладом для оточуючих, дозволяє собі таке огидне ставлення. Якщо у Хокінга є якісь заслуги в космонавтиці, це не дає йому права так поводитися», – пише користувач Facebook Крісті Оулдсен.

«Америка – країна для всіх, а не для такого расистського білого непотребу, як Хокінг. Сподіваюся, він і його прихильники згорять в пеклі», – зазначає координатор Black lives matter в Нью-Джерсі Харді Льюїс.

«Те, що відбувається – це терор з боку білих при потуранні президента Дональда Трампа. Він такий же гнобитель, як і Хокінг», – сказала конгресмен від Демократичної партії Ненсі Кім.
#паралічненько
via Vadim Bortnik


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 8

  1. Кстати, эта Салли не такая уж и дура. Отличный пиар ход, для того, что б засветить свое имя. Стандарт, взяла известного человека, пообщалась с ним, перевернула его слова с ног на голову, добавила много секса и подала на него в суд. И вот итог, даже в далекой от США, Украине уже знают её имя и говорят о ней.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша рубрика «Хокінг вихідного дня»

log in

reset password

Back to
log in