Наша рубрика «Приходьте але не треба»


Наша рубрика «Приходьте але не треба»

Хто був, той знає.
#паралічненько

#ТіКо:
На малюнку-карикатурі оранжеві сходи. Зверху в дверях стоїть пузатий чиновник з розведеними руками, знизу – дівчина, яка сидить у колясці.
Праворуч підпис: «Ми на вас так чекали… Нарада на 3 поверсі, ми Вас занесемо. Туалет на другому, скажіть коли треба ПОДЗЮРИТИ.»Паралічненько в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 13

  1. А коли МСЕК на 2 поверсі без ліфта… а комісія, що призначає електроколяску на 3…теж без ліфта…оце печалька))

  2. Проходили МСЕК на 5 этаже. Лифт в верх работает, а вниз- нет. Сносят мужчину на руках. Чтобы он “сбегал” сделал ксерокс ИПР в соседний магазин и вернулся.
    Толи плакать толи смеяться…

  3. ой, як ножем по серці! В мене тут саме назрів конфлікт з керівництвом одного культурно-мистецький центру. На їх сайті стаття про інклюзивність цього центру (слово “інклюзивний” трапляється 100 разів). Я не витримала і написала: “Автор, певно, не здогадується, що інклюзія —це коли кожна людина рівноправно може брати участь в суспільному житті. І насамперед, доступність для осіб з інвалідністю. А дана споруда взагалі не пристосована.” А керівництво мені відповідає: “Олександр АгашковАдміністратор спільноти: “Насамперед” – не означає “винятково”. І всі читачі дружно залайкали його. Занавіс.

  4. Стандартный подход :))) а еще по факту оказывается, что все присутствующие или барышни, которым чего-то носить низя, или какие-то чуть-ли не инвалиды недообследованные мужского пола, которым тоже ничего кроме мобильника и портфеля носить низя :))) А в местах дзюрения оказываются узкие двери и какие-то адские ступени :))) Хоть бери и прям на полу организовывай новое мертвое море :)))

  5. ой, це ще добре, що 《занесемо…》, щоб бути присутнім/присутньою на нараді, часто взагалі можуть не покликати…

  6. Я також одного разу приїхала на МСЕК, а комісія на другому поверсі. Лікарі оглядали мене під чи біля сходів. Ніхто і не запропонував занести

  7. Истинная правда. Такая хрень есть в Одесском центре занятости. Все, как ты показал, Ваня. А туалет для людей с ограниченными потребами совмещён с общим и не закрывается!!!! А если закроют общий изнутри, человек на коляске вобще в туалет не попадет!!! А рядом ещё одна уборная вечно на ключ закрытая. Ею пользуется персонал центра. Люди, ну, не сволочи ли вы?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша рубрика «Приходьте але не треба»

log in

reset password

Back to
log in