Наша рубрика «Рейтинг»


Наша рубрика «Рейтинг»

Підтримати нас просто (тут_номер_картки).
#паралічненько

ТіКО:
На фото рука з ампутованими наполовину пальцями окрім середнього. На краях ампутованих пальців зроблено татуювання у вигляді лінії відрізу (штрих-пунктирна лінія) і ножиці.
Підпис зверху: «Наш рейтинг після звинувачення у сексизмі». (примітка автора – типу 2.5)Паралічненько в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 6

  1. Звичайно ніхто вам не забороняє нічого розміщувати, але ви ведете публічну діяльність і гадаю буде незайвим відстежувати реакцію на цю діяльність. Я бачила сюжет на телебаченні про авторів цієї сторінки. Хороший сюжет був, мені шкода, що ви так реагуєте. Чи чули ви про поняття “політика ідентичності” – коли різні соціальні групи виборюють передусім право на озвучування власних інтересів та позиції. Люди з інвалідністю, жінки, лгбт були завжди спільнотами позбавленими голосу. І замість того, щоб солідаризуватися з жінками, ви використовуєте в принизливому контексті жіночі (та до слова і чоловічі, бо була у вас ще одна негарна картинка) образи з метою повеселити ваших підписників. Стібатися варто не з людей, а з корупції, недбальства, непрофесіоналізму, неповаги до гідності тощо (що власне вам і вдавалося до цього)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша рубрика «Рейтинг»

log in

reset password

Back to
log in