Наша рубрика «В Африці діти голодають»


0


Наша рубрика «В Африці діти голодають»

Як він може, бла-бла-бла, відірвався від землі, бла-бла, хай за межі свого Лос-Анджелеса виїде і подивиться, як там інвалідам живеться, бла-бла-бла. Совісті немає, краще б на реабілітацію витратив, бла-бла. Здався.

Живіть поки живеться!)
#паралічненько[fb_vid id=”1176852642445121″]

Паралічненько в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

9 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. А не пробували заробити самі? Нам просто намагаються вбити в голову що ти інвалід! Бла бла бла! Держава тобі кине пів копійки а ти там хоть гопки скачи! Що до миценатства і благодійності це особиста справа кожного, мої гроші як хочу так і витрачаю! З свого особистого досвіду, я по пояс паралізований, але це мені не заважає спілкуватися з людьми, вирішувати питання, заробляти кошти, відпочивати на не дешевих курортах, харчуватись в не дешевих ресторанах, їздити на авто яке я собі можу дозволити! Я пройшов чи мало медзакладів, в них я зустрічав різних людей! Повірте дуже малий відсток тих, яких дійсно шкода, яким реально не повезло((! (глухі шийники, вроджені недостатки чи люди з травмою голови) всіх остальних потрібно відправити на роботу, яка б підходила індивідуально! Вжитті є багато різних професій і занять для кожного, якщо навіть сонячні люди знаходять чим зайнятися, то хто вам винен! Якщо не забуду за цей пост, то через декілька днів здивую)) не ображайтесь, а краще робіть виводи!!!

  2. Моя Александра на коляске.так вот:она ВООБЩЕ никак не реагирует на слово “инвалид”,”инвалидность”.первоклашка в школьной столовой её попытался обозвать.НИКАК.реакция -ноль.я решила после школы поговорить:может она внешне лишь сдержалась….ан нет….я не инвалид.тихо и спокойно.а главно ДОСТОЙНО.я вышла на кухню,реву в три ручья.она мне из залы:”мама,держи себя в колготках”)))))И МНЕ СТАЛО ТАК СТЫДНО.потом спокойно,потом уверенно, со временем ПО ФИГ.и в ГорНО думают,что я не совсем в себе,в исполкоме у виска крутят пальцем.Но меня моя дочь подняла с колен.Моя одиннадцатилетняя дочь!)а вам “Параличенько” спасибо за такие посты.они дают хорошую мотивацию)

  3. Прочитавши ваш пост, з ранку пішов і купив авто дружині! (на завість ледачим ходунам – сторцоходам) чим більше ви себе рахуете інвалідом, тим більше вас рахують не таким!!!

  4. В Фиат-Крому точно так “укладывался”,сейчас в Ауди -А4 не выходит,тесновато внутри,задеваю часто за что-то.