Не пустили на колясках в рестопаб в Краматорську


0Мене звати Віталій Пчолкін, я автор каналу Паралічненько, і це мене з друзями не пустили в Краматорську поїсти. Розберімося – що сталося і чому?


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

8 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. В нашому місті вже багато років тому мер дав наказ зробити з'їзди з тротуарів і пандуси для всіх крамниць і ресторанів. Але як виконали його наказ, то вже друге питання….

  2. Що відрізняє сучасне цивілізоване місто від забитухи і провінції? Вірно – люди! Мій власний досвід в центрі Одеси "Cafe Fanconi". Поруч повно доступних вуличних закладів, але нам з дружиною на візках потрібно конкретно сюди, де є сходи і в інтер'єрі густо наставлені важкі масивні меблі). Офіціант Руслан не розгубився, відразу покликав люб'язну дівчину адміністратора чи власника. Покликали ще персонал, підняли по сходах, а мене взагалі на електро-візку, роздвинули дивани для проїзду. Руслан обслужив бездоганно і такою ж бездоганною українською мовою. Це зробило наш день!


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/pcholkin.com/:/tmp/) in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437