Не знаємо що вони там задумали, але підтримати варто! Точно.ШОК! Активіст, парал


Не знаємо що вони там задумали, але підтримати варто! Точно.


ШОК! Активіст, паралімпієць та відео-блогер загрожують життю поросяти
Знаний борець за права людей з інвалідністю, влогер і такий собі плавець Dmytro Schebetyuk, у вузьких колах відомий як Щіма Дебетюк, взяв у заручники китайську свинку-скарбничку на ім’я Пундик і погрожує розбити її. Свої дії Щебетюк пояснив необхідністю запустити сайт ініціативи «Доступно.UA» та відсутністю достатніх коштів для цього. Активіст вже відкинув пропозицію київської влади обміняти Пундика на мільйон доларів та літак з повним баком пального.
«Я розіб’ю її. Мені втрачати більше нема чого. Повірте, я зроблю це. Ми вже зібрали половину суми, але цього недостатньо. ДоступноUA досягне свого, хай навіть ціною життя поросяти», заявив Щебетюк виданню «Борщагівський свинопас».
Світові лідери висловили занепокоєння долею Пундика. Генсек Сі Цзіньпін заявив, що якщо ситуація не зміниться, то він введе невеликий підрозділ (100 млн. солдатів) китайської армії на територію квартири Щебетюка у Голосіївському районі Києва для захисту китайськомовного населення. Його підтримав Президент США Дональд Трамп: «Ця свиня як я, має сильний дух і незламну волю до перемоги. Без сумніву, тут не обійшлось без руки демократів. #AMERICA FIRST!»
Нагадаємо, що Пундик потрапив до України у 1997 році. На території нью-йоркського Чайна-тауну його придбала невідома 8-річна дівчинка та нелегальним емігрантом переправила до Києва. В українській столиці порося жило, доки не потрапило до рук Щебетюка. Наразі поліція з’ясовує подробиці. Врятувати Пундика ви можете, підтримавши фінансово запуск сайту Доступно.UA. Номер карти Дмитра Щебетюка 5168 7551 0974 8240
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
1
0 shares, 1 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаємо що вони там задумали, але підтримати варто! Точно.ШОК! Активіст, парал

log in

reset password

Back to
log in