Недоступна «доступність» в Бучі


0

У вересні минулого року я отримав відповідь на свій запит по Комітету доступності в Бучі, який мене тоді вразив своєю зухвалістю – згідно отриманих даних ВСІ будівлі соціальної інфраструктури є доступними для МГН…

Відповідь на інформаційний запит. Сторінка 1 Відповідь на інформаційний запит. Сторінка 2

Нагадаю, ось так виглядає “повна доступність” в поліклініці, до того входу навіть підійти неможливо:

Бучанська міська поліклініка, вул. Польова 21

А на моє звернення з приводу занедбаного переходу, користуватися яким просто небезпечно, яке до речі стало єдиним питанням яке розглядалося на комітеті доступності за час його існування вирішили:

КП «Бучабудзамовник» (Демченко С. А.) по закінченню облаштування прилеглої до супермаркета «Новус» території розглянути можливість та ініціювати проведення необхідних ремонтних робіт у підземному переході.

Новус працює з вересня місяця, а ремонтні роботи досі не ініційовані. Та й взагалі, як я розумію, ніхто з серпня більше і не збирався, при тому що за регламентом мають збиратися раз в квартал – скоро вже третій квартал закінчиться.

Нещодавно прогулявся від того ж Новуса по вулиці Енергетиків до МіськРади і не знайшов ЖОДНОГО пониження тротуарів, тобто довелося йти по проїжджій частині і обходити купу напаркованих “автолюбителів”, дуже “безпечно”, скажу так.

Біля самої Ради ситуація аналогічна, якби до цього не попитав в спільноті міста в Facebook і не подумав би зазирнути із зворотнього боку будівлі, тим паче для цього потрібно нахилитися і проїхати під автомобільним шлагбаумом. Біля головного входу немає жодної інформації про існування доступного входу, хочу мали б бути піктограми… Але і там сюрприз – пандус теж в занедбаному стані і не відповідає ДБН (завеликий кут, високий поріг та погане покритя), тобто без допомоги скористатися їм неможливо. Сповістити про своє бажання потрапити в середину теж немає можливості… Ще одна “абсолютна доступність” і це головний орган!

Пандус в Бучанську міську раду, вул. Енергетиків 12

В цілому склалося враження, що справи робляться тільки ззовні – з першого погляду наче краса, а заглянувши в середину…


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *