Нейростимуляція спинного мозку


1
1 point

Друзі, а розкажіть-но мені хто зустрічався з такими, хто мав хоч якийсь позитивний від того результат? Хто ставив і дійсно є реальні зміни у конкретних людей, які готові поділитися особисто (зі мною), а не якихось там “сусідів, який встав і пішов”?!

Останнім часом бачу чую все більше бажаючих, але підстав до того не відчуваю. Мабуть в інституті нейрохірургії якесь чергове дослідження до докторської чи помиляюся?! Або піарщика взяли)

От справді дивуюся ситуації – у людини пролежень на сраці шість років, але гроші на його лікування не збираються, а от на якийсь стимулятор, який “поверне все в зад” збираються…

Шість, мать його, років! Та ніякий стимулятор не поможе, ну як це доступно донести. Чи людині вигідно так? Чи дійсно сподівання? Дивно, п*здець.

Віталій Пчолкін в Facebook


Сподобалося? Поділися з друзями!

1
1 point

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
1
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

24 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 1. У меня стоит стимулятор. Ставили эмм…, боже, когда мне его поставили?

  Может лет восемь-девять назад!? Не помню.

  С самого начала показалось, что что-то таки изменилось, но нет. Скорее всего это произошло от того, что на тот малюсенькии разрез, которыи делают пришелся какои-то спазм, что-то давило на см и его убрали. Всё.

  Жопка случилась позже. Остиомиелит не шутки. С ним нельзя затягивать. Надо все силы и средства направлять туда.

 2. Есть знакомый с военого госпиталя, нейрохорург(не буду называть его имя). Онсказал по секрету, что это в стадии разработки ещё в Украине. И больших шансов не дает, минимальные и то…

 3. Знаю пару людей, которые поставили и получили осложнения. Сняли.

 4. Слышал от ребят, ставили за границей, толку ноль. Кому то даже было хуже после снятия☹️

 5. ОСОБИСТО МАЮ, РЕЗУЛЬТАТ Є. Поставлений 1,5 року назад в інституті рамаданова.

 6. Один шанс из ста и то не факт,просто зарабатывают деньги,как на кроликах(((

 7. Навіть в Ізраїлі при моєму лікуванні казали, що поки спинальним пацієнтам не варто очікувати багато від нейростимуляторів. Оперував мене спинальний нейрохірург Алан Фрідландер. А він найкращий в Ізраїлі і один з кращих в світі.
  В мене повний переломовивих L1-L2

 8. На сколько мне известно, эта штука радикально ничего не меняет. НО стоит дорого, плюс ставится под общим наркозом, что вообще мало полезно организму. Как по мне – очередное зарабатывание денег

 9. Повір мені Джмелик. Я спілкуюсь з пацієнтами і можу десятки прикладів наводити … Результату 0% а якщо навіть покращується якийсь із видів чутливості чи збільшується сила якось м’язу. На функціональності і житті людини це без жодних змін

 10. В Україні із завидною періодичністю винаходять новий революційний метод виліковування невиліковних хвороб (y)

 11. Коли у 1987 році я оперувався в інституті нейрохирургії, то після операції мені було вживлено електроди і раз на день я отримував таку стимуляцію протягом 15 сеансів. Сказати що відбулись якісь позитивні зрушення – ні. А один мій добрий товарищ сказав що я “довбень”, тому що дозволив єба…ть свій спинний мозок елнктричним струмом.

 12. Бачили такого хлопця разом із лікарем з Ізраїлю, він дуже дивувався чим це може допомогти (((

 13. Виталик у Саши установлен в нашем институте нейрохирургии, мы его подключали год, результатов 0. Обещаний было много и улучшение с проблемами мочевика и спастикой. Не поддавайтесь , это просто зарабатывание денег, у них на странице есть форум , можете заглянуть отклики. Сейчас бы надо все удалить, но опять деньги и потеря времени. Все упражнения продолжаем делать сами.