«НЕВИДИМІ» (2016). Фільм Богдана Кутєпова


1
1 point

Мабуть один з кращих фільмів про інвалідність в Україні, які я бачив. Взагалі я завжди з великим задоволенням дивлюся відео Кутєпова мабуть через його особливий підхід, що гостро відтворює нагальні питання, але й завжди присутня нотка гарного юмору або сарказму. Немає зайвих сліз та соплей, тільки важливість питання, і це круто, я дуже таке люблю!

Дуже вдячний Богдану що не оминув і «нашого брата» зайвий раз нагадавши суспільству про важливість створення доступного середовища та важливості виконання Конвенції про права осіб з інвалідністю. Окрема подяка гером даного відео за чітке висвітлення проблеми. Всім раджу до перегляду, якщо хтось ще раптом не бачив.

Від автора:

Гостросюжетний документальний фільм про 3 мільйони людей з інвалідністю, феномен українських паралімпійців і боротьбу сліпих з чиновниками — Hromadske.Doc

У 2010 році в Україні запрацювала конвенція ООН про права людей з інвалідністю. Три мільйони невидимих отримали шанс зажити по-новому. Але щось пішло не так. Навіть в центрі столиці продовжуть зводити будівлі без пандусів, що вже казати про доступність маленьких міст та сіл. Ніхто не адаптовує непристовані лікарні та громадський транспорт. Але всі щиро радіють і пишаються здобутками паралімпійців.

Ніч із 21-го на 22 вересня. Дощ. Зазвичай порожній термінал F аеропорту Бориспіль вщент забитий людьми, які приїхали зустріти збірну — депутати з пишними букетами, чиновники, рідні та друзі спортсменів, громадські активісти, найбільше — незнайомих нам звичайних людей, які прийшли привітати українських паралімпійців. Так зустрічали лише першу частину збірної, до двох інших, які прибували у наступні дні — уваги було менше.

Тільки вдумайтесь у цю цифру — 170 медалей, 109 рекордів? В чому феномен паралімпійської збірної, яка цьгоріч посіла третє місце у світі? Відповідь на це питання шукав Богдан Кутєпов у документальному проекті «Невидимі».


Сподобалося? Поділися з друзями!

1
1 point

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
1
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
1
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *