NewsOne: Ми однакові – хоч на ногах, хоч на колесах | ПЧОЛКІН


0

Ми однакові – хоч на ногах, хоч на колесах

Завтра 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. Це значить, що десь у світі уряди держав та чиновники аналізують та звітуватимуть перед громадою щодо того, що вони з робили для покращення якості життя людей з інвалідністю в громаді. З огляду на визначну дату для людей з інвалідністю в усьому світі – Десятиріччя з дня проголошення Конвенції про права осіб з інвалідністю ці звіти набирають особливої значущості. Робитимуть стратегічні плани на надцять років і впевнено крокуватимуть до їх виконання. Але це десь…

У нас же це все скоріше перетвориться, як завжди, на фарс – збиратимуть людей з інвалідністю та «святкуватимуть»… Зовсім не розуміючи, що це ніяке не свято. Дітям цукерки, комусь памперси та продуктові набори, може комусь недолугі коляски або просто привітання. В школах розкажуть як «інвалідам» важко живеться… Все це буде супроводжуватись зухвалими фото чиновників та обіцянками, поряд з критикою що ніхто нічого не робить. Телевізійники покажуть особливо гострі сюжети як все погано, або навпаки про силу духу і приклад для інших. Інші будуть критикувати певних осіб, що саме вони винні в усьому цьому, не розуміючи (або гадаючи що саме від їх волі все залежить) особливості роботи наших законотворчих і виконавчих органів.

Посеред людей з інвалідністю в Україні цей день має гірку назву «День святого інваліда» і на жаль, це поки так – Паралічненько. Але, між тим, мені все одно дуже приємно спостерігати як наше суспільство все ж таки потроху змінюється, що є люди, які змінюються самі і змінюють своє оточення у відношенні до людей з інвалідністю. Що є люди, які шукають нові шляхи покращення іміджу людей з інвалідністю і це спрацьовує. Що є люди, які незважаючи на гостру критику не кидають це діло і таки змінюють ситуацію. І я вдячний що ці люди є частиною мого життя!

Канал NewsOne вкотре дивує мене своєю відповідальністю, інноваційністю і любов’ю. І можливо вони навіть не усвідомлюють масштабів, наскільки це важливо для нашого суспільства, просто роблять. Не втомлююся наголошувати – Ви робите надзвичайну справу, дякую Вам! Ви круті!

Цей пост був написаний рік тому Віталій Пчолкін, як гадаєте, щось змінилося за рік?

NewsOne: Ми однакові – хоч на ногах, хоч на колесах | ПЧОЛКІН

Завтра 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. Це значить, що десь у світі уряди держав та чиновники аналізують та звітуватимуть перед громадою щодо того, що вони з робили для покращення якості життя людей з інвалідністю в громаді. З огляду на визначну дату для людей з інвалідністю в усьом…

Паралічно в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *