NewsOne: Ми однакові – хоч на ногах, хоч на колесах


1
1 point

Завтра 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. Це значить, що десь у світі уряди держав та чиновники аналізують та звітуватимуть перед громадою щодо того, що вони з робили для покращення якості життя людей з інвалідністю в громаді. З огляду на визначну дату для людей з інвалідністю в усьому світі – Десятиріччя з дня проголошення Конвенції про права осіб з інвалідністю ці звіти набирають особливої значущості. Робитимуть стратегічні плани на надцять років і впевнено крокуватимуть до їх виконання. Але це десь…

У нас же це все скоріше перетвориться, як завжди, на фарс – збиратимуть людей з інвалідністю та «святкуватимуть»… Зовсім не розуміючи, що це ніяке не свято. Дітям цукерки, комусь памперси та продуктові набори, може комусь недолугі коляски або просто привітання. В школах розкажуть як «інвалідам» важко живеться… Все це буде супроводжуватись зухвалими фото чиновників та обіцянками, поряд з критикою що ніхто нічого не робить. Телевізійники покажуть особливо гострі сюжети як все погано, або навпаки про силу духу і приклад для інших. Інші будуть критикувати певних осіб, що саме вони винні в усьому цьому, не розуміючи (або гадаючи що саме від їх волі все залежить) особливості роботи наших законотворчих і виконавчих органів.

Посеред людей з інвалідністю в Україні цей день має гірку назву «День святого інваліда» і на жаль, це поки так – параличненько. Але, між тим, мені все одно дуже приємно спостерігати як наше суспільство все ж таки потроху змінюється, що є люди, які змінюються самі і змінюють своє оточення у відношенні до людей з інвалідністю. Що є люди, які шукають нові шляхи покращення іміджу людей з інвалідністю і це спрацьовує. Що є люди, які незважаючи на гостру критику не кидають це діло і таки змінюють ситуацію. І я вдячний що ці люди є частиною мого життя!

Канал NewsOne вкотре дивує мене своєю відповідальністю, інноваційністю і любов’ю. І можливо вони навіть не усвідомлюють масштабів, наскільки це важливо для нашого суспільства, просто роблять. Не втомлююся наголошувати – Ви робите надзвичайну справу, дякую Вам! Ви круті!


Сподобалося? Поділися з друзями!

1
1 point

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
1
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

45 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 1. Костя Хитрый, Женя Дудник, Леонид Опара, Анастасия Митницкая, Александр Лебедь, Eugena Zakharova (Евгения Захарова), Алексей Семенов, це все про вас… Ви робите надзвичайну справу!❤

  1. Але героїчні колеги Павел Кругляковский,Елена Кирик, Светлана Шевченко, Ростик Сухачев, які не бяться коляски)))) До мурашок… Завтра напишу свій пост про все, що думаю про вас))))

 2. Еще один год….прошел. вот теперь я жду путевку уже 11 лет. Я незнаю как и где собирают людей с ограничеными возможностями но в Желтых Водах вообще считают что таких людей нет. Удобная позиция. Спасибо таким как Виталий Пчелкин, нужно добиваться чтобы людей с инвалидностью заметили. В свое времмя я боялась(мне было стыдно) попросить для себя какого-то внимания. Для других добивалась,а для себя нет.

  1. Ну землю армагедоном за це не накриє, це по-перше. Та і авторського права на цю ідею у творців цієї реклами немає. Доведіть зворотнє.

 3. Уляно, дивно, що тут говорите про широту. Просто треба поважати чужу інтелектуальну працю. Я не буду далі вступати в дискусію. Зрештою, я не відстою інтелектуальні права торгової марки пива і не рекламую його. Але нам ще рости в Україні і рости. Я жодного разу не згадала пива. Якщо ми хочимо, щоб поважали наші права, треба поважати права інших, зокрема і інтелектуальні

  1. Саша, про яку інтелектуальну працю ти говориш, люди взяли і висловили свою думку. Колектив де працює людина на колясці таким чином підтримав рівність. Все. В Україні досі такого ніхто не робив і цього більш ніж достатньо.

   Мене дивує оця суцільна зрада хоч би де це не було. Хто що вкрав? Ідея? Дурня, зовмсім різні трактування, хіба що загальний посил. Тому не треба вигадувати неіснучого права, тут воно жодним чином не порушено! Може тому і живемо досі в дупі, тому що всі чіпляються до несуттєвого не розуміючи загальну вагу того.

  2. Віталік, фейсбук -. це публічний простір, неповага до інших мене дивує в цій дискусії. і до права так само. причому тут зрада. не приплітайте те,чого нема..

  3. От коли власники того ролика заявлять свої права, оді й буде сенс це обговорювати. Я чудово розумію про які права ти говориш, але це зовсім не межує з цим відео. І так, згоден, закидати людям порушення права теж певна неповага. Притягнуто було “за вуха”…

  4. Ніхто не каже, що такі ролики непотрібні. інша річ, що креатив має бути власний. Я зрозуміла, що повага у нас викликається тільки через позови. Думаю, що на цьому варто поставити жирну крапку.

  5. Мабуть варто ще раз розставити всі крапки – ти на моїй сторінці звинуватила людей у плагіаті, отримала відповіді, спдіваюся чіткі і зрозумілі, про безпідставність цього звинувачення, потім написала що ці коментарі тебе ображають і поставила крапку. Спочатку скажу що це АБЗАЦ, а вже потім поставимо жирну крапку)