Незалежне життя дітей та молоді з інвалідністю: реабілітація на рівні громади


0

Вчора разом з Uliana Pcholkina мали честь презентувати роботу Група Активної Реабілітації та трохи розповісти про наші табори та діяльність #ГАР в рамках науково-практичної конференції «Незалежне життя дітей та молоді з інвалідністю: реабілітація на рівні громади» на запрошення Лариса Остролуцька.

Вчергове було приємно бачити зацікавленість до діяльності нашої організації з боку працівників соціальної сфери. Сподіваємося нам вдалося трохи змінити розуміння присутніх до принципів та підходів до реабілітації людей з інвалідністю.

Окрім цього вперше було презентовано оновлені ІнваФішки – Ти все можеш, які вже на останньому етапі підготовки. Приємно було вчергове послухати нашого колегу Евгений Свет, який чітко розклав проблематику людей з порушенням зору та поділився своїм досвідом з навчання «ходунів» навичкам самостійного пересування містом, це справді круто!

Дякуємо за можливість поділитися досвідом і взагалі за подібні заходи. В той час, коли система реабілітації в Україні перебуває на етапі суттєвої реформації це дуже важливо!


Віталій Пчолкін в Facebook


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

2 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *