Ніколи такого не було і ось знову


0

Ніколи такого не було і ось знову

Історія учасниці Олімпійських ігор в Сочі, яка під час тренувать зламала собі хребет і чотири роки витратила на реабілітацію у іспанського «спеціаліста» Блюма за його «авторською» методикою.

«Він обіцяв поставити мене на ноги за рік тренувань. Були зібрані чималі гроші, а саме 28 мільйонів рублів. Пройшов рік і нічого не сталося. Потім ми збирали гроші ще на півроку лікування, а після скоротили кількість тренувань, так як не могли більше витримувати шість годин занять в день. За два роки результатів так і не було. Звичайно, тіло у мене стало більш підтягнутим, але я-то чекала не цього за 1500 євро в день», – заявила Марія.

Захоплююча історія за цим посиланням – https://goo.gl/dPFGos.

Зверніть увагу на другого клієнта цього спеціаліста, якому авторською методикою зламали хребта ще раз. В Україні теж чимало таких випадків!!!

Ця ситуація нагадує і наші реалії, коли наших поранених воїнів тягають по всіх західних клініках роками, витрачають шалені кошти на примарну надію, коли набагато продуктивніше було б ці ж самі кошти витратити на придбання якісних ТЗР, лікування наявних ран/пролежнів, облаштування житла або придбання нового (доступного), обаштування автомобіля, навчання новим спеціальностям або пошук варіантів залучення в існуючих тощо.

На щастя не з усіма так, є суперові приклади якісної реабілітації та адаптації в Україні, що дає певні надії!

Думайте! В реабітації головне “вилікувати” голову, а потім все інше.
#паралічненько #реабілітація


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

15 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 1. «В итоге, мы потратили примерно 500 тысяч евро и без результата. Решили поехать в Мадрид к адвокату. Я подавала иск вместе с еще одним мужчиной, который тоже передвигается на коляске. Именно он изначально привел меня к доктору Блюму. У него ситуация еще хуже: был причинен вред здоровью этими тренажерами, а именно сломан позвонок. Дело идет, как криминал, я выступаю, как свидетель. Его иск, скорее всего, будет рассмотрен быстрее, чем мой. В Испании суды могут тянутся по пять лет. Но мы не торопимся, постепенно разбираемся в этом деле», — поделилась Мария со «СтарХитом».

 2. По словам 27-летней спортсменки, по мере того, как у семьи заканчивались деньги, врач терял к ней интерес.

 3. Как пример с Яной Зинкевич и ее типа реабилитация в Израиле и фейковое выздоровление как она “встала на ноги”. Деньги отвезли напрасно, а ведь могли в Украине человек 100 прооперировать и провести реабилитацию.

 4. Дуже бісить шо є такі “люди”, котрі бачачи мамочок в м’яко кажучи стресовому стані використовують цю ситуацію для власного збагачення чи ще чогось. Моральні уроди

 5. сорри за плохие слова – на воротах бухенвальда било написано – каждому свое – и єтим надо делится

 6. Мабуть варто ще раз зробити акцент – пост не про кошти, які збираються. Дуже добре, що є люди, які готові їх жертувати! Пост про те, що дуже часто їх направляють на не ефективні методи реабілітації, котрі нічим не можуть зарадити людині, які протягом двох-трьох років не має жодного свідомого руху ногами чи іншим.

  Це не питання витрачання коштів, а питання свідомості – людина живе реабілітацією, все інше залишається поза увагою, її не готують до реального світу і це найбільша проблема.

  Потім буде депресія, коли кошти на чергову реабілітацію не знайдуться або люди, які допомагають – втомляться. Все має бути з розумом, тоді буде результат!

 7. 100% підтримую ці слова- Ця ситуація нагадує і наші реалії, коли наших поранених воїнів тягають по всіх західних клініках роками, витрачають шалені кошти на примарну надію, коли набагато продуктивніше було б ці ж самі кошти витратити на придбання якісних ТЗР, лікування наявних ран/пролежнів, облаштування житла або придбання нового (доступного), обаштування автомобіля, навчання новим спеціальностям або пошук варіантів залучення в існуючих тощо.

 8. Як іронічно, у цього Блюма на сайті все ще висить її відгук про його методу, навіть відео є…