Ну тепер можна і на фестиваль ЗАХІД майнути


0

Ну тепер можна і на фестиваль ЗАХІД майнути, нарешті організатори почули людей з інвалідністю! Воно того, думаю, варте!


Друзі, ви напевно чули, що цього року крутезні Західфест 2017 стануть ще й повністю інклюзивними? Допомагає їм у цьому проект Аvailable fest, а йому у свою чергу трошечки допомогли ми ;) Мета одна – зробити фестиваль Західфест 2017го року доступним для людей з інвалідністю. Для того, щоб ваш відпочинок у селищі Родатичі Львівської області був максимально комфортним, треба заповнити анкету https://goo.gl/forms/qMH2ciPJPPqy3DkE2. Зареєструватися варто до 15 серпня. Тож поспішіть ;)

Загалом планується от що:
Поруч з основними сценами будуть розташовані спеціальні платформи для перегляду. Доступ до цих платформ буде виключно в авторизованих відвідувачів та волонтерів. +Доступний туалет розташований поруч із кожною платформою.
Волонтери допоможуть усім людям з інвалідністю виходити на платформи та стежитимуть за платформами, які не будуть використовуватися неавторизованими людьми. Супровід осіб на платформі може здійснюватися тільки однією людиною.
Кожна туалетна точка має облаштовані туалети.
Волонтери допоможуть при в’їзді на фестиваль та на майданчиках. Волонтери допомагатимуть рухатися навколо місця проведення, уникаючи територій з травою та консультуючи, яким чином краще дістатися до торгових зон.

Також планується організація безкоштовного довезення таких учасників на територію фестивалю з Центрального залізничного вокзалу Львову та назад автобусами, за умови позначення потреби у послузі в інформаційній анкеті.

Паралічно в Facebook


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

One Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Мне сказали, что все чувства белые или черный цвет или между ними, он пришел grau.Aber желтого до красного, фиолетового, коричневого и даже zweifarbige.Ich было невежественно, пока я не узнал, что большинство людей подавляют свои эмоции, так что только черные но и белые и серые остаются kann.Ich чувствует, что я могу рисовать красочный с целым диапазоном цветов, чем с карандашом. Здоровый не знает, как он это царство!