Обережно, чутливий контент. Я робив десятки чи сотні таких відео, але жодного …


0


Обережно, чутливий контент.

Я робив десятки чи сотні таких відео, але жодного не викладав з огляду на “що подумають”/”ти ж маєш триматися”/”не можна матюкатися”/підставте своє… Але в сраку.

Сьогодні після робочого дня мали дві робочі зустрічі та приїхали о 22:45. Могли б швидко та зручно вийти, щоб піти спати та відновлюватися вимушені втратити щонайменше 40 хвилин на незручний вихід з авто та пошук місця далеко поза межами нашого ЖК.

Просто хтось вирішив стати на порожнє місце. Хтось міг би втратити 3-5 хвилин на пошук місця та прогулянку. Натомість обрав вкрасти в нас годину життя через те, що мудак або мудачиня.

Злість. Злість. Злість. Дуже дякую!


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

8 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. От чувак, який зайняв місце для людей з інвалідністю, просто інвалід ще й з обмеженими розумовими можливостями.


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/pcholkin.com/:/tmp/) in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437