Про автора

Привіт!

Мене звати Віталій Пчолкін, у блогінг вирішив зануритися після тривалого читання ЖЖ, так сказати дозрів.

Пишу і буду писати лише про те, що мені здалося цікавим, про мої поїздки і життя в цілому. Про інтернет, різні гаджети і софт для них. Про друзів, рідних і близьких, про людей, які заслуговують моєї уваги та уваги громадськості. Ну і намагатимуся висвітлювати події З життя “шийника” – мені наприклад дуже цікава ця тема, як люди пристосувалися, як займаються і т.п. Можливо, знайдуться мої однодумці.

З 2012 року активно викладаю думки та свою активність щодо доступності та інших питань людей з інвалідністю.

З лютого 2014 всі думки, які стосуються шийників та життя людей з інвалідністю збираються на окремому ресурсі – ІнваФішки, який за короткий час набрав хорошу популярність і несе в собі величезний потенціал. Є можливість самостійно ділитися своїми “Фішками”, дуже прошу!

26 липня 2007 року я відпочивав на морі і, спускаючись з гірки в воду, невдало “приземлився” – результатом такого падіння став перелом шийних хребців на рівні С6-С7 і ураження спинного мозку на рівні С3-D1 з його частковим розривом. Звісно, така травма викликала повне знерухомлення, на щастя, частково функції повертаються і життя теж…

Через деякий час продовжив навчання. В цей же час почав більш детально вивчати інтернет на предмет заробітку, перестав сприймати комп’ютер як іграшку – тепер це засіб спілкування і заробітку! Закінчив навчання і попрацював на декількох місцях – магазин техніки Apple MacStore, страхова компанія  «Гарант-ЛАЙФ», Бізнес-центр НКСІУ. Протягом 2014-2019 рр. працював в Національній Асамблеї людей з інвалідністю України на посаді Провідного спеціаліста відділу інформаційного забезпечення.

Люблю спорт та з 2012 року беру участь у розвитку та займаюся Регбі на колясках Україна.

В місті Буча Займаюся питаннями доступності в Київській області та іншими питаннями, що стосуються прав людей з інвалідністю.

З червня 2015 року став організатором таборів активної реабілітації в рамках діяльності ВГОі «Група активної реабілітації», виконую функції адміністратора інтернет-ресурсів організації та прес-секретаря.

Про решту буду висвітлювати на сторінках свого блогу, буду радий новим знайомствам, пишіть!

Декілька публікацій про нас:


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/pcholkin.com/:/tmp/) in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437