Перші результати роботи Комітету доступності в Бучі


0

Комітет доступності міста Буча вже мав декілька засідань, в тому числі було проведено спільний аудит “головної” вулиці міста на рахунок доступності для МГН, за результатами якого складено акт обстеження та направлено відповідні листи до власників установ в яких виявлено порушення.

Саме під час проведення спільного аудиту було спіймано підрядника відповідального за вкладання асфальтового покриття біля поліклініки, який був проінформований про необхідність облаштування пониження бордюрного каменю до поліклініки належним чином. Результатом розмови було обіцяно, що пониження буде проведено належним чином. Для впевненості що мій спіч був зрозумілим я запропонував допомогти мені заїхати на існуюче “пониження”, яке ось так виглядало на той момент:

2015-10-06 13.09.14

Звичайно ми ледве не впали. Через деякий час, на моє особисте здивування, роботи були виконані і підрядник дійсно зрозумів сутність і важливість того! Я надзвичайно радий тому, що людина одразу взяла це до уваги, хоч і погано що до цього ніхто так не робив. Плитка була перекладена не дуже якісно, бо фемка хитається, але тепер цілковито можна самостійно під’їхати до входу у поліклініку. Результат після проведених робіт:

2016-03-03-16.01.27

Тепер є можливість з поліклініки перейти до ресторану, але на жаль пониження в кінці тротуару біля шосе поки не має, тому їхати доводиться по  дорозі.

bordur_poliklinika_perehid

Маю надію, що далі буде більше якісних змін!


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

2 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *