Поліція на місцях для людей з інвалідністю – мають право чи ні?


0

Поліція на місцях для людей з інвалідністю – мають право чи ні?

Два роки тому вже був прецедент, котрий допоміг визначитися з тим, чи має право поліція паркуватися на місцях для людей з інвалідністю. Детальніше про це писалося тут – http://bit.ly/2kQyohy. Даний факт спонукав Vitaliy Pcholkin написати скаргу до міського відділу поліції з вимогою визначити правомірність такої стоянки і виявилося, що це сталося через “відсутність вільних місць”, а не екстренної ситуації, як ви могли б подумати (Відповідний лист дивіться в першому коментарі до посту).

Ніколи такого не було і от знову ©

Нещодавно знову в Доступна Буча, але вже на території житлового комплексу було виявлено автомобіль поліції, який просто зайняв місце для людей з інвалідністю. Про це на своїй сторінці написала Uliana Pcholkina (http://bit.ly/2sLqrOd). І хоч при першому ж зауваженні, певно, вони б його звільнили, але, тим не менш, залишається відкритим питання – чи мають право навіть “на п’ять хвилин”? – Відповідь є у правилах.

Виключення, коли полцейський автомобіль мав би право стояти під знаком:
ПДР. 3.1. Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10-18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. За відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.

Тобто, ні. Проблискових маячків ми не бачимо, а це свідчить про те, що питання не було з розряду життя чи смерті.

Чому це погано, коли так робиться саме поліцією, яка б мала штрафути за це?
– Та хоча б тому, що це бачать інші і наступного разу зроблять так само, бо навіть поліція тим нехтує.

Саме тому, якщо бачите поліцію без проблескових маячків на місцях для людей з інвалідністю сміливо викликайте поліцію :)

А для самої поліції порада – якщо в тому немає гострої необхідності, то не варто там паркуватися і показувати дурний приклад, бо раптом хтось з наших підписників поскаржиться і потім доведеться витрачати час і вигадувати відмазки. Це нікому не потрібно чи не так?!

#паралічненько #поліція Патрульна поліція України


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

4 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *