Уряд схвалив поліпшення доступу людей з особливими потребами до освітніх послуг


Уряд

26 вересня 2013 року на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» (щодо особливостей доступу інвалідів до освітніх послуг)».

Проект Закону України розроблено Міністерством освіти і науки на виконання Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012 р. № 706.

Внесення відповідних змін до Закону України «Про освіту» сприятиме врегулюванню питання доступу людей з особливими потребами до освітніх послуг у навчальних закладах та дозволить реалізувати в установленому порядку комплекс заходів щодо покращення доступу до освітніх послуг осіб з ураженнями органів зору, слуху, опорно-рухового апарату, розумовою відсталістю та психічними розладами.

Законопроектом передбачено також удосконалення діючих норм щодо логопедичної допомоги в системі освіти.

Джерело: Урядовий портал

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Уряд схвалив поліпшення доступу людей з особливими потребами до освітніх послуг

log in

reset password

Back to
log in