Правильне виховання дітей


0

Правильне виховання дітей

Діти вже з третього класу мають знати, що є сім’ї, де тато здоровий і сильний, а десь, на жаль, «інвалід». Те, що той самий батько може бути сильним незважаючи на свою інвалідність, на жаль, не розглядається.

Чи буде після цього дитина мати упереджене ставлення? Питання, мабуть, риторичне. До того ж – чи думав пан Бібік (чи пані Бібіка?), що відчуває під час виконання цієї вправи дитина, батько якої має інвалідність?!
#паралічненько #інклюзіздець #МОН


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

8 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. А потім інклюзія , дитина приходить в клас , вчитель ставить її біля дошки і каже – всі дружно жаліємо Марусю , бо нажаль вона “інвалід” …

  2. То капець. А чому вони ще тут не дописали: “в одній сім’ї мама здорова красуня, а в іншій “інвалід” (і таке, на жаль, буває)”. Ну а шо, цілком би в стилі було. Питання про адекватність тих, хто пише такі підручники, їх редагує і затверджує – риторичне.

  3. На жаль, набагато частіше буває, що у дорослих вавка в голові, а це страшніше за діагноз “інвалід”

  4. Та ми ж не так давне приняли термін – інвалід і замінили на людина з інвалідністю як сказав презилент – наголос на слові ЛЮДИНА чи вже й забули там про наголос?