Проект «Будинок для пораненого воїна»


Проект «Дом для пораненого воїна»

В Україні наразі війна. Війна яка приносить чимало горя – ніхто з відти не вертається таким, як був. Хтось і зовсім не вертається, А хтось з важкими пораненнями, яки в майбутньому понесуть за собою інвалідність. Війна обов’язково завершиться, але здоров’я вже не вернеться, тому буде актуальним питанням адаптація середовища до фізичних особливостей поранених героїв.

Саме цей факт і нагадв мені про про американський проект «Будинок для пораненого воїна», суть якого полягає в тому, що у штаті Вірджинія розробляють і реалізовують спеціальні проекти по спорудження домівок для тих, хто повернувся додому з інвалідністю. Вони поклали своє здоров’я, ому зараз вони гідні найкращого, що держава може запропонувати, щоб зробити їх життя кращим. Тобото, метою проекту є створення житла для поранених солдатів і їх сімей, щоб вони могли відновитися і фізично, і емоційно.

Перші два будинки були побудовані і заселені у 2012 році, але на цьому ніхто не збирається зупинятися і планують побудувати ще багато. Звісно все побудовано в американських традиціях – з розмахом. Перши ділом слід відзначити, що вся будівля має один рівень, тобто викоритовуючи коляску не доведеться скакати через пороги.

Дом без порогів

Як ви можете бачити з великого зображення на підлозі, ця кухня для інвалідної коляски. Скоріш за все це зображення має за мету демонстрацію свободного радіусу повороту. Кухня має видвижні ящики, наприклад, під раковиною, які можуть бути з легкістю видалені для безперешкодного доступу на колясці. Інші функції включають в себе регульовану висоту столу, посудомийну машину та інші функціональні механізми.

Доступна кухня

Ванні кімнати просторі для людей на колясках – душові, туалети та раковини виконані з усіма необхідними вимогами, тому користування ними має викликати тількі приємні емоції.

Туалет

Дошова

Ці будинки є відмінним прикладом того, як дизайн може мати позитивний вплив на життя людини. Їх створення має великий вплив на виконання таких повсякденних справ, як використання ванної, або відсутність бар’єрів на шляху до вулиці, що дозволяє безперешкодно відвідувати необхідні громадські місця, в тому числі і роботу.

В нашій країні це ВЖЕ актуальна тема, адже будівлі в яких травмовані бійці проживали раніше мало в кого будуть відповідати необхідним умовам, тому було б чудово побичити в майбутньому подібні проекти, хоча б з метою переобладнання та адаптування осель. Бо зрозуміло, що фінансувати подібні будинки з нуля наш бюджет поки не в змозі.

Детальніше про проект «Будинок для пораненого воїна»

Якщо у вас вже є відомості про подібну необхідність, пишіть, будемо шось мислити…

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Проект «Будинок для пораненого воїна»

log in

reset password

Back to
log in