Простір для всіх?!Простір для всіх?!

26 грудня 2016 року було відкрито Арт-галерею в місті Світловодську на Кіровогдщині, яке гучно було названо місцем для всіх громадян. Громадська організація, очільником якої є Костянтин Каспров відзначив, що відтепер кожен містянин може виставляти свої роботи та ознайомитися з роботами інших майстрів.

Наш друг Андрій Кривчун, спортсмен-паралімпієць та інструктор активної реабілітації, вирішив відвідати це культурне місце, але виявилося, що місце таки не для всіх. Як вважаєте, люди з інвалідністю зможуть там представити свої роботи або культурно збагатитися?!
#паралічненько #Доступність #культура #інвалідність #wheelchair #disability #Україна #Світловодськ[fb_vid id=”1241409545989430″]
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 2

  1. там уже давно переделали этот недопандус. так что мы с ребятами-колясочниками (даже на довольно габаритной электроколяске) забирались туда и работники всегда нам рады, всегда помогают.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Простір для всіх?!

log in

reset password

Back to
log in