Приймаю! #хорошіновини. День 1


0

Насправді погані новини рідко хочется писати, завжди намагався висвітлювати позитив, або якщо й не дуже добре – то конструктив. Вчора моя Уляна передала мені естафету, яку я відклав на сьогодні, бо сьогодні повинен був бути чудовий день – взагалі так і трапилося! Сьогодні було офіційне відуриття нашого житлового комплексу, довгоочікуване відкриття. Хоча поперреду ще багато роботи, але сьогодні ми вперше мали можливість пройтися по СВОЄМУ ДОСТУПНОМУ житлу, яке насправді зробить незалежними!

image-05-09-14-16-55-14

Сьогодні відбувся той самий останній пункт з моїх міркувань на шляху до повноцінного життя – я задоволений! Поміж того, наша ініціативна група сьогодні заручилася підтримкою забудовника для створення ОСББ, що теж дуже чудово, бо ми будемо самі контролювати все, що відбувається у нашому комплексі!

Також мав спілкування з мером міста Буча, в якому ми будемо жити, був приємно здивований, що він мене впізнав і назвав “головним дописувачем” – насправді був здивований! Але це дало надію, що над моїми зверненнями йде обговорення на рівні мера, що теж дуже чудово! З приводу звернення на відсутність ришіток в рпереході обіцяв найближчим часом виправити.

Тож, в житті все чудово, хочется миру в країні!

2014-09-06 14.17.05


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

5 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Частково вже приступили, але основну частину сподіваюсь до кінця місяця почнемо)

  2. Вітаю!!!! Коли робота контролюється не байдужими людьми- це чудово. спільними зусиллями до покращень. Миру та злагоди!!!