Рада безбар’єрності Півтора роки пройшло з того часу, як ми вийшли з Veteran Hu…


0

[ad_1]

Рада безбар’єрності

Півтора роки пройшло з того часу, як ми вийшли з Veteran Hub на вихідні, проте вони очевидно надто затягнулися. Нарешті я зміг туди повернутися та ще й з такої нагоди – друге засідання Ради безбар’єрності відбулося в цьому дружньому для більшості людей (й не тільки) просторі.

Цього разу члени Ради та запрошені гості мали можливість озайомитися з доопрацьованим Планом заходів на 2021-2022 роки на виконання Нацстратегії. План заходів передбачає понад 250 ініціатив, що мають бути втілені у найближчі два роки. Серед усіх заходів було визначено сім пріоритетних проектів. Вони стосуються найбільших бар’єрів, з якими українці стикаються щодня.

Особисто для себе ключовими вважаю запровадження та імплементація Міжнародної класифікації функціонування (МКФ), що має суттєво змінити підходи до надання реабілітаційної допомоги, підвищить ефективність використання коштів та якість надання послуг.

Нарешті задекларовано рух в напрямку лівідації нинішньої системи МСЕК та їх повного перезапуску. Багато років ми говорили про це. Оновлення транспортної інфрастуктури, вдосконалення ДБН та узгодження їх між собою й багато інших заходів заплановано для реалізації на найближчі півтора роки.

Сьогодні Кабмін має затвердити доопрацьований План заходів з реалізації Нацстратегії в якому кожне міністерство задекларувало свою готовність до співпраці з представниками громадськості, тому готуйтеся активно долучатися.

Дякую команді ГО Безбар’єрність, а також Радниці-уповноваженій Президента України з питань безбар’єрності за можливість долучатися та надавати пропозиції в межах своєї компетенції.


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

One Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *