Реабілітація, яка не реабілітує


0

Реабілітація, яка не реабілітує

Ось таке ви можете зустріти на сторінках санаторіїв, які пропонують свої кращі послуги. Після анексії Криму ми побачили, як багато санаторіїв перепрофілювалися на “спинальних хворих” і забрали з Бурденко усе “краще” – ванни, грязі, клізми, магніти і інше. Все те, що нині називається недоказовою медициною. Більшість з тих процедур для спинальних клієнтів – як мертвому припарка.

Це чудовий приклад того, що людина зовсім не усвідомлює свого стану, не вміє вирішувати свої базові потреби і, що найгірше – її цьому ніхто там не вчить. Інакше, що могло змусити молодого хлопця лізти в памперсі в рапу??? Я вже не буду говорити про те, що його це не від чого не захистить 😀

Санаторно-курортне лікування – це совок в найгіршому його вигляді. Це не реабілітація! Вони і надалі зрощують тих самих “інвалідів”, які вважають за життя один раз на рік вирватися туди з дому. А в купі з іншими розвагами, які важливіші за процедури нерідко, можна розуміти користь від цієї реабілітації.

Про доступність і безпеку тих санаторіїв якось згодом.

Час змінювати це, ми гідні більшого!
#Паралічненько #реабілітація #санаторій #Мінсоцполітики #МОЗ


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

11 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Може в нього легенька діарея, а процедуру не хотів пропустити. Або ж застіснявся…)

  2. Мені допомагали “каштанові” ванни у “Бурденко”, але лікар їх призначав на свій розсуд. Згодна з тим, що систему санаторно-курортного лікування потрібно міняти негайно, бо вона і до війни не задовільняла потреби усіх людей, що пересуваються на колясках. Особливо – тих, кому коляска потрібна від народження.

  3. Чтобы менять, нужно решить какой реабилитация должна быть? Сейчас туда едут 95% людей уверенных, что их состояние не поправимо ~ поэтому то за чем они едут ~ это отдых (в самых разных пониманиях). На процедуры ходят не все и далеко не все из тех кто ходят ~ заканчивают курс. Я к тому, что если самые классные процедуры предложить человеку, который приехал отдохнуть ~ он на них ходить не будет…

  4. Может если сделать такие санатории обязательными. К примеру каждый инвалид уверен, что каждый год он будет ездить в специальное учреждение. Там показывают ему его состояние, показывают как, что влияет на организм ~ дают программу на год и через этот период отслеживают изменения в организме.

  5. Сложно все это, но перемены нужны однозначно! Я с дцп до лет до 16 всегда ездила, было как-то мягко говоря напряжно. Никто не учитывает лучше тебе или хуже, по списку стандарт прописали и морали читают: «Бесплатно поехали, идите» начинаешь что-то объяснять прописывают успокоительное. Вообщем подход совковый почти везде, условия ну средненькие… А потом когда я начала работать санатории ушли в прошлое… Море, лфк и свободная атмосфера гораздо полезней.

  6. С чего вы взяли, что он в памперсе??? Парень просто в белых трусах, что здесь такого??? Санаторий открывал новую водолечебницу и парень позировал. Вы в своем уме, кто пустит пациента в памперсе, в этом санатории адекватный мед.персонал, кстати водолечебницу открыли абсолютно доступную, учли все пожелания, есть и подъемники и удобные подъезды. Как можно писать такую ерунду, стыдно за вас.

  7. Ага.якраз можна взяти путівку.повна вартість дикі гроші профспілкова рідкість

  8. потрібно перш за все добиватись найголовнішого, кожен хто потребує реабілітації маючи группу, повинен мати особистий рахунок, на який держава має поповнювати баланс, а вже сама людина має вирішувати як витрачати, і навіть в якій країні це краще робити.
    Бо оця видача путівок в санаторії які не зрозумілим чином вигравали тендери, – як на мене, звичайне відмивання коштів, тому як звітують міністри що потрачено було просто шалені гроші на реабілітації, а по факту це далеко не реабілітації, і взагалі багато питань..