Ремонт Плати управління MP05 на газовий котел Beretta City 24 CSI D 20049611


5
5 points

Як завжди він підкрався непомітно… Перестав працювати газовий котел, горить помилка А01 і всі спєци кажуть що був стрибок напруги скоріше за все, як наслідок полетів процессор. Це заміна плати.

Так як вартість плати дуже кусюча шукаю де можна в Києві продігностувати на стенді плату управління MP05 на котел Beretta City 24 CSI для встановлення точної причини.

20049611

Друзі, порадьте надійний СЦ або спеціаліста, хто міг би встановити причину та відремонтувати (якщо це можливо). Дякую за репост!

Бо мерзну :(

Щодо стрибка напруги теж незрозуміла ситуація, стоїть стабілізатор напруги АСН-250, який радили при встановленні котла. Як це могло статися? Вся інша техніка працює без проблем і нічого не відчула.

8420925


Сподобалося? Поділися з друзями!

5
5 points

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
3
Злість
Мило Мило
1
Мило
Провал Провал
1
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
1
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
2
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

6 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. А где котел покупал? Гарантия уже закончилась? Я имел опыт общения с “Водной техникой” http://komfort.com.ua/ Гарантия у них работает отлично: есть требования к использованию по фильтру на воде и стабилизатору на сеть; если условия соблюдены – просто меняют запчасть в течение дня. Мне по гарантии меняли трубину и расширительный бачок. Раз в год нужно только вызывать сервисанта, платить 300-500 грн за обследование и постановку на гарантию на сл.год. В зимний период сервисники работают без выходных, а кол-центр круглые сутки. Рекомендую!

  2. Бувають виключення, як то були стаби Volter з Донецька, а в більшості я вітчизняному виробнику не довіряю. Нажаль, на цьому ринку крім наших була тільки раша і Китай.