Рік тому я написав відгук на публікацію про 11 вересня. Там був перелік ситуаці…


0

[ad_1]

Рік тому я написав відгук на публікацію @sashatodorchuk про 11 вересня. Там був перелік ситуацій, які дозволили врятуватися людям, які працювали в цих центрах. Додам текст в коментарях.

Я написав свої враження і бачення подібної ситуації після травми, сам здивувався, що я таке написав, тому захотілося повторити, бо це варто пам’ятати.

Все відносно.

Кожна людина, яка колись отримувала важку травму може навести аналогічний приклад, що в «той день» все мало бути навпаки. Я не є виключенням!

В день, коли я отримав травму, я працював до 22 години (крутив дискотеку в санаторії) і ніколи не встигав на останній автобус, який їхав в бік моєї дачі. Цього вечора встиг!

У нас гостювали родичі, яких я вперше бачив, вони дуже просили залишитися з ними їсти шашлик, але я поїхав з друзями, які мене звали.

Пляшка алкоголю, яка була випадково знайдена за запасним колесом в багажнику, яку ми там забули коли робили закупи до мого дня народження і поклали туди, щоб не розбилися.

Саме останнє і спонукало нас поїхати туди, де ми багато років не були. Я не хотів їхати, бо вони їхали до дівчат, а моя дівчина в той момент була в місті.

Мій кращий друг, який в цей вечір тільки повернувся з навчання, хотів мене звати гуляти в іншому місці, але вирішив, що вже було пізно дзвонити. А я б пішов з ним 100%, бо довго чекав його.

Можна наводити ще багато прикладів, це все через те, що людина любить думати про те, що було б якби не… Насправді ніхто не знає як могло б бути!

Все що ми можемо зробити аби цього не було виконувати прості правила життя – там де можна чомусь зарадити, краще це зробити, щоб потім не аналізувати чому так сталося.

Не пірнати в воду, пристібатися в авто (завжди!), не перевищувати швидкість, не лізти на дерево без страховки, переходити дорогу тільки у визначеному місці тощо. Самі знаєте про що я 😀

Це не гарантує, що з вами нічого не станеться, але точно дасть вам більше шансів уникнути цього!

Все відносно.

[ad_2]

Source


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *