Рівноправне суспільство?


0

Рівноправне суспільство?

Прагнучи мати рівні права з іншими не всі розуміють їх сутність. Багато хто за своєю інвалідністю бачить не тільки очевидну проблемність оточуючого світу, але й певну безкарність… Це не так!

Інвалілність не звільняє від відповідальності, а подекуди навіть вимагає більш серйозного ставлення до себе. Є багато ситуацій, коли люди з інвалідністю користуються своїм статусом, наприклад, порушуючи правила дорожнього руху або керуючи напідпитку поряд з документами кладуть пенсійне, натякаючи на особливий підхід до розгляду порушення.

Поліція дуже часто ведеться на таку фішку, але чи правильно це? Не думаю. Такі порушення можуть призвести до серйозних наслідків, закони фізики діють однаково як на людей з інвалідністю, так і без неї.

Пам’ятайте про це!

А які «привілеї», якими корустуються люди з інвалідністю, відомі Вам? Які обурюють, а які, на вашу думку, припустимі?

Також цікаво ваше відношення до оголошень «інваліди без черги»?
#паралічненькоПаралічно в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

4 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Конкретно по объявлениям “инвалиды без очереди”. Я не о обращении…))) Без очереди потому, что часто инвалидность связана с нарушениями работы организма в целом, что может вызывать сильную слабость и боли. Человек не может выстоять очередь. Лично я этой привилегией не пользуюсь, хотя, кроме глаз, очень больные ноги.

  2. Я не пользуюсь. Но если пропускают люди сами – я соглашаюсь. Потому что проще согласиться и сказать “спасибо”, чем объяснить, почему нет.