Робота комітету доступності в Київській області


0

Мене часто запитують як працює Комітет доступності в Київській області, але про його роботу я жодного разу не чув і на сайті інформації про нього зовсім немає. Знаючи “якість роботи” комітету в Києві розумів, що область працює “по образу і подобію”… Так і виявилося, отримана відповідь на мій запит цілком очікувана, тільки причина – економія коштів.

А тепер я спробую підібрати слова і проаналізувати писанину з листа. Як сказала мені одна поважна людина: “Таке в музиці називається “Варіації на тему…”, тобто води багато, а по суті нічого.

Звичайно по суті звернення на жодне питання я відповіді не отримав, тому складаю скаргу на це діло. Мій запит мав наступний зміст.

Відповідно до ст. 19 Закону України  «Про доступ до публічної інформації», просимо надати у письмовій формі наступу інформацію:

 1. Персональний склад Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури (надалі – Комітет доступності), створеного при Київській обласній державній адміністрації, в тому числі перелік громадських організацій та їх представників, які входять до складу Комітет доступності;
 2. На яку дату призначене найближче засідання Комітету доступності;
 3. Надати копію протоколів останніх трьох засідань Комітету доступності;
 4. Які заходи вжиті Київською обласною державною адміністрацією, її структурними підрозділами та/або іншими органами, підприємствами, установами та організаціями з метою виконання та іншої реалізації рішень, прийнятих Комітетом доступності на своїх засіданнях у період з 01 січня 2015 р. по теперішній час;
 5. По кожному вищезазначеному рішенню вказати: суб’єкта (суб’єктів), на якого (яких) було покладено виконання рішення, із зазначенням посад та повних імен посадових осіб цих суб’єктів, відповідальних за виконання; вичерпну інформацію про результати виконання рішень; вичерпну інформацію про об’єктивні обставини (якщо такі мали місце), що спричинили невиконання, неповне, неналежне та/або несвоєчасне виконання рішень).

Як виявилося із дуже красномовної відповіді Київський обласний Комітет доступності не збирався жодного разу з серпня 2014 року у зв’язку із складною економічною ситуацією в країні. Економлять, млять. Тобто, Полтавська область при тій же загальній площі області має кошти на роботу комітету, а київська – ні. Ось відповідь:

1 1

1 2

Звичайно так то діло не залишу, але ж хочу донести до розуміння всіх хто цікавиться, що виходячи з відповіді – Київський обласний Комітет доступності не працює. На усі запитання хіба що могли б подати склад КД, котрий мав би бути затверджений розпорядженням про створення КД. Ніяких засідань за останні роки не відбувалося, якби проходили, то були б і протоколи. А в протоколах мало би бути – що, кому, в який термін виконувати. А оскільки засідань (мабуть) не було, то вони на трьох сторінках пояснили тим, що нібито  немає грошей.

Висновки:

Якщо немає грошей, то не треба проводити виїзних засідань, представники громадськості мають бути зацікавлені в роботі комітету, тому можуть самостійно дістатися до Києва на засідання, хоча б раз на квартал, як того вимагає Положення.

Відомо, що у складі комітету 17 представників, які скоріш за все не зацікавлені в роботі комітету.

Завдання:

 • Написати скаргу на неповну відповідь;
 • Отримати склад Комітету;
 • Добитися реорганізації Комітету і поновлення його роботи.

А Ваш комітет працює?

Якщо не знаєте, то пропоную дізнатися! Завантажте ось цей бланк, внесіть дані своєї установи на місце червоного тексту (міська/селищна/обласна ради) і поцікавтеся що там відбувалося за останні роки.

Якщо нічого – може час Вам там навести лад? Пишіть коментарі…


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

6 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 1. Чомусь не змогла завантажити бланк. А так -то чула, що в нашому місті працює ))) на третьому поверсі без ліфта. Щоб не дай бог доступним не бути ))

 2. Ви знаєте ,навіть смішно читати ваші запити ,та відповіді.Давайте спочатку задамося питанням ,що таке комітет доступності та його склад.Комітет доступності це придставники виконавчої влади різних напрямків містцького чі районного гоподарства,та така ж кількість придставників спілок інвалідів різних форм інвалідності + 1. Тільки в такому складі має право працювати .Тому закликаю ва,досить плакатись,давайте працювати,працювати всим інвалідам і сліпим і глухим і візочниам,працювати на створення европейських умов для людей з обмеженними можмивостями .Давайте працювати разом в будівництві європейських міст та держави,щоб кудиб ми не приїхали нам було зручно в любому населенному пункті!

  1. Мені смішно коли людина каже працювати і не працює. Я звичайно буду працювати, а мої запити, то моє діло, як знаю так і пишу. Якщо ви член комітету, то поясність мені чому ви не закликали працювати комітет останні півтора роки? Смішно йому…