Ролик про один шокуючий день з життя людини на колясці у Житомирі


Відео, що відкриває правду про реальність! Цифри, що не лишають байдужими. У Житомирі створили ролик “Життя без бар’єрів” про один шокуючий день з життя людини на колясці. Пережити за один день те, що кожен шостий житель відчуває щодня.

Головна героїня відео Олена Легенчук поділилась враженнями:

“Страх і відчай – це те, що я відчула, коли провела один день в інвалідному візку в місті. Інвалідність не повинна ставати вироком. Наші міста мають бути пристосовані для всіх. Місто рівних можливостей для кожного”.

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 10

    1. Достатньо, аби люди які їх проходять не просто штанці там просиджували, а використовували отриманні знання. Особисто мені такі семінари дали дуже багато чого!

  1. Дуде життєвий, та водночас дуже показовий сюжет. На мою думку, дуже нагальна тема для розповсюдження. Я маю на увазі необхідність розроблення схожого ролика активістами у кожному місті. Немає нічого єфективнішого ніж наглядна, назвем це “агітація”. Агітація до розуміння, агітація до поваги, агітація до виконання законів, та врешті решт – своїх прямих службових обов’язків.

  2. Я живу в Житомирі, являюсь членом комітету доступності, і що? А віз рухається повільніше черепахи. Просто ніхто не несе відповідальності за виконання законів. Всі плачуть за нехватку грошей. Ще причини писати? Їх безліч, але сама найголовніша – бездушність і байдужість.

  3. Буває і так, але людина, яка має потенціал, досвід і бажання, та й ще володіє іноземними мовами, завжди знайде роботу. Віталік, ти багато знаєшь молодих, енергійних, освітчених, людей з інвалідністю бажаючих знайти роботу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ролик про один шокуючий день з життя людини на колясці у Житомирі

log in

reset password

Back to
log in