Що обираєте?


Що обираєте?

Вчора на нараді в Мінсоцполітики від одного відомого виробника прозвучала теза, що не треба електроколяски, бо у нас бідна країна, а треба ричажки, щоб в руках кров і лімфу ганяти.

Не говоримо про активку – пересування з точки А в точку Б на далекій відстані…


Паралічненько в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 24

 1. Я – за право вибору! Якщо людина має фізичну можливість користуватися ричажкою – вона обере ричажку, тому, що за стан своїх м’язів, лімфи та крові вона хвилюється набагато більше, ніж отой представник, який не побоявся показати свою некомпетентність у цьому питанні. Дивує, що такі питання вирішують люди, які не мають ані найменшого поняття про те, що є різні види інвалідності та стану кістково-м’язової системи. Як завжди – у нас на посаду призначають мабуть лише, щоб дати якийсь портфель, а не фахівця своєї справи.
  Моя “мрія ідіота” – виробники усього не вчать нас жити, а прислухаються до наших потреб.

 2. пропоную виробникам пересісти з власних автомобілів, щоб, так сказать, підтримувати фізичну форму , економити на залах

 3. Вы посмотрите сколько стоит електроколяска,больше чем машина,ее купить нереально,и дают только инвалидам которым уже все равно где сидеть,на ней они не ездят,нет физической возможности.

 4. Я таким розумним завжди пропоную свій візок – хай проїде, побаче що да як, по ухабам, по приступках, штовхає своїми руками…

 5. Доконати сустави – ось до чого веде ричажна коляска… А пані Ш., нехай сама в магазини їздить на своїх виробах… Ще, я би подивилася, як вона в туалет на пій потрапить)
  Зрозуміло одне: єта бізнес, дєтка, нічєво лічнава)

 6. Пусть сами влезут со своих иномарок и на велосипедах кровь погоняют, мозги отекли напрочь, ведь НАША СТРАНА БЕДНАЯ и нужно думать о людях…

 7. Я уже не знаю какие слова подобрать к этой антинародной власти. Ну если предупреждение пошло то ждите урезаний конкретных.

 8. Має бути можливість обирати, адже в кожного свої потреби і можливості. Я довго вибивала електровізок, та дякуючи моїм рідними добилися. Не треба без нас вирішувати, що краще, ось моя думка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Що обираєте?

log in

reset password

Back to
log in