Школа Соціального Підприємництва SELab 2.0


0

Давно маю мету зайнятися цією справою, адже є питання, які хотілося б вирішити раз і назавжди. Саме з цією метою подавав заявку на участь і, дякуючи організаторам, було схвалено.

На першій сесії ми познайомилися з учасниками, зрозуміли основні аспекти соціального підприємництва, його ідею, місію, візію. Поговорили про соціальний імпакт як невід’ємну складову соціального підприємництва, розібралися з Lean-підходом, проаналізували ринок для розвитку, а також визначили, як працювати з цільовою аудиторією разом зі спікерами.

Це мій перший досвід і на даний момент питань більше чим відповідей, але по трохи я почав розкладати це по поличкам і впевнений, що чудові вчителі Alena Kalibaba та Anna Gulevska мені допоможуть це зробити, як мінімум перше враження саме таке!) Хоча, звісно, все в моїх руках)Віталій Пчолкін в Facebook


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
1
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

3 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Це у Ваших руках точно,але це мега важко,поспілкуйтеся з соц. підприємцями зі Львова, може вони щось підкажуть з свого досвіду

  2. Ти як завжди, молодець і трудоголік,пишаюсь,друже!!!ти все зможешь! І тут вірю в самий кращий результат для тебе і в твої уміння принести користь і радість оточуючим!