Сьогодні день, який назавжди ввійде в історію – пішов з життя найвидатніший фізи


0

Сьогодні день, який назавжди ввійде в історію – пішов з життя найвидатніший фізик-теоретик сучасності Стівен Гокінг

Ми не будемо ділитися його цитатами чи звитягами, зараз про це писатимуть всюди (і добре!). Ми лише хочемо нагадати, що незважаючи на свою інвалідність Стівен дуже полюбляв сміятися на собою і іншими, давав право кепкувати з себе і ніколи не наділяв свою інвалідність сакральним значенням.

Окрім сотень жартів про нього він також неодноразово виступав на гумористичних шоу та знімався у серіалах, один з найвідоміших – комедійний серіал Теорія великого вибуху, де він зіграв лише в кількох епізодах, але персона Стівена проходить через весь сюжет, адже головний герой Шелдон Купер є його фанатом.

Без зайвих перебільшень можна казати, що сьогодні завершилася ціла епоха. Можливо сьогодні він отримав відповіді на багато питань, які повставали перед ним все життя, а можливо ні… Ніхто цього не знає напевно.

Запам’ятайте цей день! 3.14 – день числа Пі, день народження Ейнштейна і день смерті Гокінга.

Стівен довів всьому Світу – інвалідність не така страшна, якщо не сприймати себе інвалідом. Пам’ятайте це!

#RIP #Hawking

#ТиКо:
На фото Стівен Гокінг років 25 тому, коли його м’язи обличчя ще не були зовсім паралізовані, дуже сильно сміється. Поряд з ним стоїть Джим Керрі і тримаючись за ногу робить виглять, що йому боляче, бо його нога в цей час під колесом Стівена. Дуже кумедне і відоме фото їх зустрічі!Паралічненько в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

4 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *