Сьогодні мені 31 і я щасливий! А міг би не бути… ⠀ Мені часто казали, що після…


0


Сьогодні мені 31 і я щасливий! А міг би не бути…

Мені часто казали, що після 30 по іншому дивишся на цей світ, змінюються цінності і так далі. Я сумнівався, але так і сталося. Цей рік подарував мені шалену кількість надзвичайних людей, які повністю змінили мій світогляд і розуміння своєї місії в цьому житті.

Але цього могло б не бути, якби колись я, отримавши важку травму, не потрапив в табір активної реабілітації. Я не тішив себе ілюзіями, що колись буде так, як і до того, але все одно я не знав, як мені далі жити і що взагалі це можна робити. Мені відкрили там очі і задали вектор руху. Саме там я зрозумів, що кожне падіння додає сміливості і штовхає до більшого. На фото ви бачите вже не перше (тут нас вчили правильно падати), а перше падіння ви можете побачити на моєму обличчі 😁 Після того їх було ще кілька десятків, але результатом є моя незалежність, про що я тоді і не мріяв. Я навчився падати і найголовніше – знаю як підійматися, хоч фізично цього зробити не можу.

З того часу я став шаленим прихильником цієї системи, а нині є директором цієї організації @ngogarua і вся наша команда, яка в більшості складається з таких самих людей, продовжує цю справу. Це не просто, більшість з нас робить це нехтуючи своїм особистим життям, але кожен розуміє цінність кожного такого табору, який змінює десятки життів на краще. Нами рухає любов, що є однією з наших цінностей.

Для мене важливо те, чим ми займаємося і зараз досить непростий час для нас, але ми не можемо зупинити свою діяльність до більш стабільних часів, бо пам’ятаєте, кожен наш сумнів – ціна чийогось життя!

Тому дуже прошу, якщо ви хотіли мене привітати, то зробіть це у вигляді пожертви на рахунок нашої організації, що дозволить нам закрити збір коштів на табір, що відбудеться вже за два тижні у Львові і на який нам досі не вистачає коштів.

Безмежно ціную кожну вашу гривню і обов’язково прозвітую за їх використання.
Дякую Вам, друзі з великим серцем!

5169 3324 0542 0251
Виконавчий директор Віталій Пчолкін.
Призначення платежу:
Добровільна пожертва на здійснення статутної діяльності ГО ГАР

Репост – мені як цукор у вулик! ❤️Source


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *