Сьогодні свято не тільки всіх українців, але й моє особисте


0

Сьогодні свято не тільки всіх українців, але й моє особисте, адже в цей день народився мій батько Volodymyr Pcholkin – найголовніша людина в моєму житті, мій друг, моя опора і підтримка. Хто його знає не потребує додаткових слів, адже завжди я чув тільки “твій батя крутий”. Але, так як нещодавно ти став в мене соціальний, тому хочу тобі подякувати за все, що ти для мене зробив і за те, що ти зі мною пройшов.

Було багато різного за останні роки, але ти зробив для мене все можливе і неможливе, звісно, мабуть найголовніше – вдруге подарував життя! В найскладніший час тримав мене за руку і не спав ночами поряд з ліжком, я знаю як тобі було складно, ти ніколи цього не показував, але я добре пам’ятаю, коли сили вже не вистачало ти засинав на підлозі біля ліжка. Було дуже складно, але ніколи мене не залишав і саме ти витягнув мене назад, сюди і більшою мірою завдяки тобі я зараз той, хто я є.

Ти не завжди розумів мої рішення, але завжди давав шанс робити свої помилки, а головне – за будь-якого результату був поряд і з розумінням ставився до всього.

Ти ображався на мене коли я хотів ставати більш самостійним і мені доводилося буквально відганяти тебе з твоєю опікою, я знав що ти все зробиш за мене і для мене, з любов’ю без жодних докорів, але не це мені було потрібно і хоч сперичатися з тобою було важко, як і тобі мабуть дивитися на мої «страждання», але я дуже вдячний тобі за розуміння важливості того для мене.

Отримавши травму я став повністю залежним від тебе, тоді ще я не знав як, але в мене була мета – максимально звільнити тебе від цієї опіки, адже я вважав що не маю права витрачати твоє життя на обслуговування мене, хоч ти і це би прийняв як дане…

Я дякую тобі за ту авантюру, яку ми зробили продавши квартиру і поїхали з Києва заради того, щоб зробити моє житло доступнішим і два роки кочували хто де. Я радий що в нас все вийшло, що ті рішення, які ми прийняли виявилися правильними, хоч і були зовсім не простими.

Тепер я маю свою сім’ю, своє життя, як і має бути, а ти своє, в кожного свої клопоти, хоч і все одно часто вони через мене, але тим не менш, ми можемо просто зустрітися, як батько і син, посидіти і поговорити, не переймаючись нюансами повсякдення!

Ти приклад для всіх батьків, які мають дітей з подібною травмою як у мене, адже я знаю чимало тих, хто на таке навіть не думає піти, обираючи шлях пожиттєвого ув’язнення себе і своїх дітей, не розуміючи, що це найважливіші моменти в житті, коли тебе зрозуміють, а не зроблять за тебе “бо так простіше”, заради тебе готові вийти за рамки комфорту і готові піти на ризики, хоч і “чого тут, всього дев’ять сходинок, зате в Києві” і так далі… Могло бути по іншому, але вийшло як треба.

Дякую тобі за це! Дуже тебе люблю! Бажаю тобі просто бути щасливим, тоді і я буду таким!) Дякую!
Віталій Пчолкін в Facebook


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

23 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Виталий это справа вы? вас просто не узнать какой вы был красивый это вы где то служили? просто горжусь таким мужественным

  2. Виталик,читаю пост и плачу! Дай Бог папе счастья и всего самого наилучшего!!!! А главное здоровья и терпения!!!! Ну и внуков!!!! Вы достойны самого наилучшего!!!!!!

  3. Віталику, я щиро вітаю тебе з Днем народження твого татуся! Все ,сказане тобою про тата, правда. Знаю його з юності. Він був кращим з усіх юнаків, надзвичайно ерудований, ввічливий, вірний ,надійний. Саме таким мав бути справжній офіцер. Тому саме його твоя матуся обрала своїм супутником .Ти народився від великої любові двох прекрасних людей. Життя твого тата не було легким ,але він достойно його проживає. Я впевнена, що Володя надзвичайно щасливий, маючи такого сина.Тож приєднуюся до всіх вітань на честь твого Тата. Щастя Вашій родині!

  4. Абсолютно правильно сказано. Будьте Ви всі здорові і щасливі!!! З повагою

  5. Любіть батьків,шануйте їх більше ніж вони ніхто нас так любити не буде,навіmь якщо ми не ідеальні їхня любов до нас безмежна!Щиро вітаю зі днем народження,бажаю міцного здоров’я вам це головне все інше дурниці!

  6. Слова справжнього сина для справжнього батька! Хай Бог посилає вам сил, терпіння, удачі!

  7. До сліз. Найкращий батько та найкращий син. Здоров’я міцного! Обіймаю Пчолкіних! ❤️

  8. Дуже приємно читати такі щирі слова вдячності сина до батька. І Батько заслуговує на це. Щастя усім Пчолкіним (у тому числі тим, що мешкають в Одесі).
    З повагою і привітанням з Днем незалежності Укоаїни, з Євпаторії.