Сьогодні відбувся прорив в сфері соціального захисту осіб з інвалідністю. В Києв


0

Сьогодні відбувся прорив в сфері соціального захисту осіб з інвалідністю. В Києві, в готелі Братислава, пройшов ПЕРШИЙ всеукраїнський форум людей з обмеженими можливостями під головуванням не аби когось там, а самого Іллі Киви.

Людини, яка не знає про що говорить і як говорити, не знає ані предмету дискусії, ані суті. Більше того, в його команді не знайшлося жодної людини, яка розумілася на темі інвалідності.

Там було прекрасно все – родзинкою заходу став «сурдоперекладач», який (перекреслено – не знає жестової мови) перекладає щось своє. Були запрошені представники “сліпих” та “глухих” категорій населення (перекреслено – УТОС та УТОГ), останні вже заявили, що ними просто скористалися у своїх політичних іграх.

Сам Кива заявив: “Давайте уберем политику, это просто потому что Бог дал мне глаза”.

Детальніше розберемо маразм пізніше, зараз просто можемо порадіти за тих, хто цього не міг почути і побачити.


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

21 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 1. А хто сказав, шо перекладач не знає жестової мове? Він знає, але отсєбятіни дофіга було і перекладав не все.

 2. Якраз представники УТОГ і УТОС не були запрошені. Запрошували глухих і сліпих (пробачте мені за терміни), щоб потім розказати їм які погані УТОС і УТОГ

 3. Ну…. Нормальні організації запрошують керівників, спілкуються і якщо не знаходять взагалі точок дотику, піднімають народ…. А тут зібрали на “екскурсію”, погодували(я так розумію) і взяли копії документів?? Вибори, вибори…. Маю надію, що наші приїхали, погостювали і залишилися при своїх думках…. А чому УТОГ, УТОС?? Бо мабуть муляє матеріально технічна база???

 4. Боги… Стукните его кто-то табуреткой, так же нельзя попирать законьі мирозданья…

 5. Владислав Гладкий страшно стало тем кто украл у инвалидов практически все!!!полный аудит и открытый доступ к финансовым документам даст Вам больше чем мои пояснения…Зрячие и слышащие чиновники и просто скоты стали миллионерами((((

 6. Тетяна Кривко 45 обьектов недвижимости кому то ушли…Вам не интересно куда и кому?как оборудование на металлолом ушло?есть уголовное дело и коллективное заявление незрячих и слабослышаших-!Вы против их форума и обращения к Киве????!!!

 7. Не надо #усукаблять. Извините. Не сдержалась((пожалею,возможно. ПОТОМ. Сейчас вот так.

 8. У него есть группа или нет ? Если нет , что тогда он там забыл? По ходу все мало,и бабок и пиара…

 9. Мне вспоминается слоган в фильме «Бригада» – «Братва рвётся к власти». Но а тут даже и не знаю чем заменить «братва» – «шизики» «неадекваты». Может кто-то лучше придумает.

 10. Якби людям не платили – вони б не поїхали. Мені дзвонили й питали: «їдеш?», а на мої уточнювальні запитання мені розповідали, що там платять ))) розповідали, шо люди десятками автобусами туди їхали

 11. Чому ця ганьба продовжується? Це якийсь срю, зрозуміло,що Ківа це неадекват, але він на арені…

 12. Точно. Ківа краще знає, куди інвалідам іти, куди дивитися і кого слухати. Новий Іван Сусанін. Він усіх заведе.