Сьогодні відбувся прорив в сфері соціального захисту осіб з інвалідністю. В Києв


Сьогодні відбувся прорив в сфері соціального захисту осіб з інвалідністю. В Києві, в готелі Братислава, пройшов ПЕРШИЙ всеукраїнський форум людей з обмеженими можливостями під головуванням не аби когось там, а самого Іллі Киви.

Людини, яка не знає про що говорить і як говорити, не знає ані предмету дискусії, ані суті. Більше того, в його команді не знайшлося жодної людини, яка розумілася на темі інвалідності.

Там було прекрасно все – родзинкою заходу став «сурдоперекладач», який (перекреслено – не знає жестової мови) перекладає щось своє. Були запрошені представники “сліпих” та “глухих” категорій населення (перекреслено – УТОС та УТОГ), останні вже заявили, що ними просто скористалися у своїх політичних іграх.

Сам Кива заявив: “Давайте уберем политику, это просто потому что Бог дал мне глаза”.

Детальніше розберемо маразм пізніше, зараз просто можемо порадіти за тих, хто цього не міг почути і побачити.


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 21

  1. А хто сказав, шо перекладач не знає жестової мове? Він знає, але отсєбятіни дофіга було і перекладав не все.

  2. Якраз представники УТОГ і УТОС не були запрошені. Запрошували глухих і сліпих (пробачте мені за терміни), щоб потім розказати їм які погані УТОС і УТОГ

  3. Ну…. Нормальні організації запрошують керівників, спілкуються і якщо не знаходять взагалі точок дотику, піднімають народ…. А тут зібрали на “екскурсію”, погодували(я так розумію) і взяли копії документів?? Вибори, вибори…. Маю надію, що наші приїхали, погостювали і залишилися при своїх думках…. А чому УТОГ, УТОС?? Бо мабуть муляє матеріально технічна база???

  4. Владислав Гладкий страшно стало тем кто украл у инвалидов практически все!!!полный аудит и открытый доступ к финансовым документам даст Вам больше чем мои пояснения…Зрячие и слышащие чиновники и просто скоты стали миллионерами((((

  5. Тетяна Кривко 45 обьектов недвижимости кому то ушли…Вам не интересно куда и кому?как оборудование на металлолом ушло?есть уголовное дело и коллективное заявление незрячих и слабослышаших-!Вы против их форума и обращения к Киве????!!!

  6. Мне вспоминается слоган в фильме «Бригада» – «Братва рвётся к власти». Но а тут даже и не знаю чем заменить «братва» – «шизики» «неадекваты». Может кто-то лучше придумает.

  7. Якби людям не платили – вони б не поїхали. Мені дзвонили й питали: «їдеш?», а на мої уточнювальні запитання мені розповідали, що там платять ))) розповідали, шо люди десятками автобусами туди їхали

  8. Точно. Ківа краще знає, куди інвалідам іти, куди дивитися і кого слухати. Новий Іван Сусанін. Він усіх заведе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сьогодні відбувся прорив в сфері соціального захисту осіб з інвалідністю. В Києв

log in

reset password

Back to
log in