Стела Янг створила 12 порад, які можуть допомогти людям коректно поводитись з лю…


0


Стела Янг створила 12 порад, які можуть допомогти людям коректно поводитись з людьми, які мають інвалідність:

🔸Вам не обов`язково знати подробиці того, як хтось отримав травму. Якщо наше спілкування не обмежується словами «Вам чай з медом чи без?», тоді Ви маєте повне право задати таке запитання. Але не ображайтесь, якщо ми не захочемо на нього відповідати.

🔸Крісло колісне — наше серце. За все життя у меня було 5 колясок. Крісло колісне — це останнє, до чого я торкаюсь ввечері перед сном та перше, за що берусь вранці. Давайте дивитись правді в очі: без нього ми були б «прикутими до ліжка», воно дарує нам свободу.

🔸Запрошуйте нас на прогулянки! Сміливо кажіть: «Ходімо, пройдемось!». Ці фрази у повсякденному вжитку злітають з язика, тому не потрібно за них вибачатись.

🔸Ми вже чули цей жарт, коли хтось запитує, чи можна водити електроколяску у нетверезому стані. Ми давно звикли до таких жартів, вони викликають виключно ввічливу посмішку.

🔸Не потрібно накладати на нас ваші сумки та речі. Крісло колісне — частина особистого простору.

🔸Якщо ми спілкуємось з людьми без інвалідності, це не означає що вони доглядачі. У нас є родичі, друзі, друга половинка без інвалідності. Ці люди спілкуються з нами тому, що ми їм подобаємось, а не тому, що за нами потрібно доглядати.

🔸Нас цікавлять будь-які теми. Я люблю вирішувати головоломки та читати про моду. Памятайте, з нами можна вести діалог про що завгодно — від спорту до політики.

🔸Нехай діти дивляться на нас. Не варто вимагати відвернутись. Такими діями Ви вчите, що бути не схожим на всіх соромно.

🔸Коли Ви бачите людину, яка намагається піднятись на сходи, може виникнути бажання їй допомогти. Переважно, люди з інвалідністю знають як керувати коляскою та балансувати нею. Звісно, Ви можете запропонувати допомогу, але, якщо від неї відмовляться, не ображайтесь.

🔸Ми не всі знайомі один з одним. Я не знаю Марію, яка живе на сусідній вулиці та пересувається кріслом колісним.

🔸Хтось може сипати компліменти: «Які Ви мужні, надихаєте!». Не варто нас хвалити лише за те, що ми живемо. Похід у магазин не потребує більшої мужності, ніж для кожного з вас.

🔸Не варто займати туалетні кабінки для людей з інвалідністю.


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *