Створюючи наше соціальне підприємство ІнваФішки, ми одразу розуміли потребу безп…


0

[ad_1]

Створюючи наше соціальне підприємство ІнваФішки, ми одразу розуміли потребу безпосередньої комунікації з нашими майбутніми клієнтами, тому закладали в план розвитку створення шоу-руму.

В процесі обговорення та аналізу, ідея переросла в дещо більше — ми вирішили створити Центр асистивних технологій. Простір, де люди з інвалідністю зможуть отримати послуги з підбору, обслуговування та ремонту технічних, асистивних та реабілітаційних засобів.

Впевнені, що саме це суттєво підвищить якість їх життя та самостійність. Ми хочемо змінити старий підхід на новий — комплексний, який сприятиме формуванню навичкам самостійного життя людини з інвалідністю від моменту отримання порушення.

Окрім цього, Центр стане творчим майданчиком, де кожен зможе отримати новий досвід, знайти однодумців та спільно реалізовувати ідеї, які сприятимуть покращенню життя людей з інвалідністю в Україні.

На часі перший етап його реалізації. Просимо підтримати нашу ідею на Спільнокошті та поширити інформацію — активне посилання в шапці профілю.

Вже дякуємо Вам за це. Ви надихаєте нас рухатися далі🧡

 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *