Трамвай «Електрон» офіційно переданий місту Києву 17 грудня 2015 р.


0

1447332240__SK_9386

16 грудня 2015 року, у Львові, на підприємстві ЕЛЕКТРОНТРАНС Міжвідомча приймальна комісія розглядала результати випробувань дослідного трамвайного вагону Т5В641 ЕЛЕКТРОН та відповідним актом надала право на його експлуатацію в м. Києві. Голова комісії в.о. директора з транспорту КП «Київпастранс» Литвинов Сергій Дмитрович. У складі комісії був Координатор програми «Безбар’єрна Україна» Національної Асамблеї інвалідів України Ярослав Грибальський.

В порівнянні з вагонами, які експлуатуються в Україні на коліях 1524 мм конструкція цього вагону має багато основних переваг, які вперше впроваджені в Україні для колії 1524 мм, а саме:

  • Відсоток площі салону з низьким розташуванням підлоги становить 100%.
  • Вагон обладнаний відкидною рампою з ручним приводом (в проході других дверей) для забезпечення доступу для пасажирів в кріслах колісних і з дитячими візками.
  • На площадці навпроти других дверей облаштовано окреме місце для пасажира в кріслі колісному, з можливістю його фіксації. Біля цього місця розміщено кнопку зв’язку до водія.
  • Трамвай обладнаний «біжучою стрічкою» для інформування пасажирів з пошкодженням слуху та звуковою ситемою – для інформування пасажирів з порушеннями зору як всередині салону, так і назовні.

Салон 5-ти секційного трамваю розрахований на 268 пасажирів, з них 72 місць для сидіння. В Києві трамвай ЕЛЕКТРОН курсуватиме на Борщагівській лінії швидкісного трамваю.


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *