Травма спинного мозку, – це не просто неможливість ходити. ⠀ Саме так більшість …


0

[ad_1]

Травма спинного мозку, – це не просто неможливість ходити.

Саме так більшість сприймає людей з інвалідністю, якщо користується коляскою – значить просто “болять ніжки”. Було б добре, якби все було так просто, але це не так.

Травма породжує багато інших медичних станів, які зумовлені порушенням звичних функцій, такі як інфекції сечовивідних шляхів, порушення функцій шкіри, постійна втома, втрата ваги або її збільшення, атрофія м’язів, спастичність, порушення трофіки та багато іншого… Це перелічено лише очевидне.

Важливо розуміти, що в кожної людини з травмою спинного мозку наслідки можуть абсолютно різні, тому в жодному разі не можна порівнювати двох людей з однаковими рівнями травм.

Тим не менш, існує багато фактів, які дозволяють знайти спільні підходи до вирішення тих чи інших питань, які дозволять суттєво підвищити якість життя людини. Достатньо мати бажання це вирішувати.

В наступних публікаціях будемо говорити про це детальніше, будемо раді вашим коментарям та запитам.
#SCI #травмаспинногомозку #ерготерапія #фізичнатерапія #шийник #спинальник

[ad_2]

Source


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/pcholkin.com/:/tmp/) in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437