Центр асистивних технологій в Осло


0

Сьогодні маємо візит до даного центру, який є одним з 18 в Норвегії і є одним з найбільших центрів, де людина може ознайомитися з продукцією, яка наявна в каталогах (першочергові рекомендації), разом з фізичним терапевтом підібрати все необхідне, та залишити заявку на отримання.

Доступно безліч обладнання – від ходунків до скутерів та різних високопрохідних колясок (є також тільки для офісу, стільці, які допомагають вставати і багато іншого), а також різні варіації переобладнання авто.

Взагалі голова обертом, коли розумієш як могла б працювати така система забезпечення у нас. Такі центри визначають потреби людини протягом 10-14 днів з моменту звернення і забезпечують необхідним. Тобто інвалідність оформлена не потрібна, це може бути і людина з тимчасовим порушенням (переломи тощо).

Багато техніки видається повторно після належного обслуговування. Про це пізніше… Переварюю побачене…

Віталій Пчолкін в Facebook


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
1
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

4 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Цікаво б було дізнатися ціни на подібну техніку і по чому б/у…Чи може людина з інвалідністю замовити щось з України?


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/pcholkin.com/:/tmp/) in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437