Без категорії

Цінуйте те, що маєте…


0

Нещодавно на Facebook з’явилося відео, якому передувала серія аналогічних картинок у вигляді коміксу під назвою «Цените то, что имеете». Багато моїх друзів підхопили це відео і поділилися ним, навіть я перший раз одразу репостнув той комікс… Але згодом, передивився це відео і стало якось неприємно, виходить «типові людські цінності» висвітили в розрізі певної ущербності людини з інвалідністю.

Розумію, що автор не це мав на увазі, але якесь неприємне відчуття є… Людина, навіть маючи інвалідність може і має жити нормальним повноцінним життям! Інвалідність виникає коли виникають бар’єри – приберемо бар’єри, заживемо на рівні.

Ось на прикладі цього хлопця – що йому заважає кудись сходити?

Певно – сходи в під’їзді, архітектурна недоступність міста (відсутність з’їздів, недоступність зупинок та транспорту, відсутність туалетів тощо), можливо недосконала інвалідна коляска, або відсутність знань щодо володіння нею та й взагалі не пройдена як слід реабілітація.

Чи можна ці питання вирішити, або врегулювати?

Звичайно. Має бути воля держави та громади прийняти це і бажання вдосконалюватися. Цивілізований світ гарний тому приклад.


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
1
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
1
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

One Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/pcholkin.com/:/tmp/) in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437