Тиждень тому я був на судилищі по справі , де він в апеляції оскаржував рішення…Тиждень тому я був на судилищі по справі @s_sternenko , де він в апеляції оскаржував рішення про цілодобовий домашній арешт.

Сотні громадян та цілі фракції депутатів виступили проти цього свавілля та прийшли взяти Сергія на поруки. Ми з @upcholkina теж підготували відповідні звернення та заявили про своє бажання взяти його на поруки.

Цілком усвідомлюючи наслідки й все інше, ми виступили перед суддями та висловили свою мотивацію до такого рішення. Люди стояли в черзі, всі переживали та готували свої промови, щоб нешановні суді зрозуміли наскільки серйозно налаштовані люди.

Я говорив та дивився суддям в очі. Що я там побачив – нічого, бо їм все одно хто перед ними стояв, вони не намагалися навіть робити вигляд. Їм було похєру.

Так само, як і прокурору мудозвоняку, який сидів навпроти. Всі вони хотіли пошвидше додому, щоб залити цей складний день.

Я відчув себе глядачем найгіршого театру світу, де актори найбездарніші люди в світі. Їм нічого не потрібно, вони не можуть звільнитися, бо яйця міцно затиснуті в когось в кулаці.

Єдиною радістю для них є повна відсутність глядачів. Можливо, вони навіть отримують задоволення, коли їх бездарні ролі ніхто не бачить.

Сьогодні була друга серія цього судилища, яка завершилася досить передбачувано – апеляція залишила рішення без змін, а отже Сергій й надалі буде на цілодобовому домашньому арешті. Нагадую, жодних підстав для того, що він буде ухилятися від суду немає.

Сьогодні так, а вже завтра відбудеться акція 200 днів брехні, бо саме стільки днів знаходяться в неволі Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко та Яна Дугарь.

Погані актори призначили винних, а справжніх вбивць ніхто не шукає. Погані актори не люблять уваги.

Час влаштувати їм аншлаг. Мовчати не можна!

Завтра, 4 липня, о 12:00 парк Тараса Шевченка. До зустрі!


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Тиждень тому я був на судилищі по справі , де він в апеляції оскаржував рішення…

log in

reset password

Back to
log in