У меня был шок… ©


1
1 point

Давно в мене висить в чернетках відео колишньої плавчині Паралімпійської збірної України та призерки Лондону 2012, яка тепер вже в складі збірної росії просила допустити їх до Паралімпіади, бо вони «ничего не сделали плохого».

Вона то може й ні, хоча теж питання неоднозначне, але оце зухвале відео… Тьфу бл*. Мені шкода їх, розуміючи що людям з інвалідністю не легко, але я зневажаю їх за позицію. Всіх перебіжчиків!

І якщо вже так – Героїв поверніть, які загинули захищаючи Україну. Здоров’я поверніть тим, хто втратив його у війні з росією. Дітям поверніть батьків, які згинули. Поверніть мені можливість їздити на свою малу батьківщину, бачитися з друзями і мізки друзям деяким теж поверніть. Поверніть мені можливість тренуватися в нашому Паралімпійському центрі! Ми ж нічого не робили поганого.

І хоч офіційна позиція – це допінг, гадаю всім зрозуміло, що це ланки одного ланцюга. Бридко і радісно одночасно. Нагадаю, що росію виключили зі складу Міжнародного паралімпійского комітету.

Ничего не сделали…

[fb_vid autoplay= “true” id=”10215162929485579″]

Віталій Пчолкін в Facebook


Сподобалося? Поділися з друзями!

1
1 point

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
1
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

6 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Вiталiй, повнiстю тебе пiдтримую! Бридко визнавати,що жила в однiй кiмнатi . Я добре знаю, що давалися всi можливостi Анi залишитися в командi . Пiдло коли людина плювала на свою землю…

  2. Мой Дорогой друг ,Я полностью с тобой согласна в целом! Многие перебежали ,даже те,кто не жил в Крыму и тд.и эти реально все мерзко и тд и об этом можно говорить и говорить,Я как бывший член сборной команды много об этом знаю….В целом я тебя поддерживаю .Но именно эта девушка Ани,она моя очень близкая подруга,она умная ,добрая и очень порядочная девушка ,она настоящий пахарь ,она каждую свою медаль заработала потом и кровью ,Я это знаю на все 100% и она оказалась заложником ситуации .Да ,можно сказать ” Выбор есть всегда”но это в целом …Но все люди разные ,со своим характером ,своими проблемами и тп. Мы вместе тренировались ,жили в одной комнате много лет на сборах и дружим до сих пор. Она единственная из всех Крымских и не только ,кто оказался заложником ситуации